Technológ spracovanie mäsa – TOP konzerváreň v Čechách (ubytovanie, auto)

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Děčín, Česko
2 000 EUR/mesiacZaujímavé platové ohodnotenie, vrátane bonusového systému Služobné auto aj na súkromné použitie Ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre významnú spoločnosťou v segmente potravinárskeho priemyslu - konzervárne v Čechách hľadáme technológa spracovania mäsa. História spoločnosti siaha do roku 1956, kedy odštartovala prvá konzervárenská výroba. Nová továreň ide s dobou, nasleduje moderné trendy v oblasti potravinárskych a konzervárenských technológií, prešla generálnou rekonštrukciou a je modernou základňou pre potravinársku výrobu s dôrazom na špičkovú kvalitu.

Ako člen tímu/našej rodiny:

• kontrolujete a riadite chod automatickej konzervárenskej výroby, zodpovedáte za zaistenie plynulosti výroby správnym riadením príjmu surovín, technologických postupov a receptúr, za dodržiavanie hmotnosti výrobku a akosti, za aktualizáciu receptúr, noriem a postupov

• podľa rámcových aj štandardizovaných postupov zaisťuje technologickú prípravu a podmienky jednotlivých častí výroby, vrátane vykonávania skúšok s novými alebo inovovanými surovinami a prísadami

Potrebujeme, aby ste:

- mali viacročnú prax v mäsovej výrobe

- mali silný zmysel pre samostatnosť a zodpovednosť

Čo vám môžeme ponúknuť?

• Zaujímavé platové ohodnotenie, vrátane bonusového systému v stabilnej spoločnosti s tradíciou

• Služobný automobil aj na súkromné ​​použitie

• Ubytovanie v mieste výkonu práce

• Ďalšie benefity podľa dohody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Významná spoločnosť v segmente potravinárskeho priemyslu - konzervárne, v Čechách

Požiadavky na zamestnanca

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Litváková
Tel.: +421902919519
E-mail: poslať životopis
ID: 4813237  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac