Táto pozícia fakt stojí za to: Compensation & Benefits Enthusiast

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 800 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí len a len od skúseností a seniority kandidáta-kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám niekoho, kto má fakt rád čísla, dáta, tabuľky, niekoho, kto je nadšený z automatizácie a digitalizácie, vidí možnosti, ako veci zjednodušiť, robiť rýchlejšie a jednoduchšie a vie (tak) ovplyvniť aj procesy v oblasti odmeňovania a benefitov.

Ponúkam super seniorného head of department, ktorý je pripravený zdieľať svoje know how a skúsenosti a na oplátku hľadá samostatného-ú a autonómneho-u kolegu/kolegyňu, s perfektnými komunikačnými danosťami.

Čaká vás:

- navrhovanie odmeňovacej a benefitovej politiky

- implementácia odmeňovacej schémy pre rôzne skupiny zamestnancov

- pravidelné zapájanie sa do prieskumov odmeňovania a prispievanie do relevantných analýz

- následne vyhodnocovanie atraktívnosti benefitovej politiky

- prispievanie k zlepšovaniu procesov a systémov v oblasti odmeňovania a benefitovej politiky

Vaše zodpovednosti budú aj:

- návrh a implementovanie spravodlivej odmeňovacej politiky

- príprava a odporúčania pre zmenu odmeňovacieho a hodnotiaceho procesu

- náavrh stratégie benefitovej politiky

- komunikovanie odporúčania na jej úpravu v súlade s novými trendami a v porovnaní s konkurenciou na trhu práce

- príprava pravidelných aj operatívych mzdových analýz, vytvára nie reportov podľa požadovaných štandardov pre interné aj externé účely, sledovanie  trendov vývoja

- následne komunikovanie odporúčaných krokov na udržanie želaného trendu, či dosiahnutie zmeny

- spolupráca na procese plánovania rozpočtu personálnych nákladov a mzdovej revízie

- vyhodnotenie plánu personálnych nákladov oproti skutočnosti, zdôvodnenie rozdielov

- účastť na mzdových prieskumoch a prieskumoch odmeňovania

- návrh a vyhodnoternie programov a projekov na hodnotenie, meranie a zlepšovanie výkonnosti zamestnancov

- návrh férových systémov bonusovej štruktúry

- formulovanie odporúčaní týkajúcich sa opatrení a vývoja mzdovej štruktúry spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

love brand

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax v oblasti odmeňovania viac ako 3 roky

Skúsenosť s tvorbou politiky odmeňovania a benefitov

Skúsenosť s tvorbou reportov, analýz a s plánovaním personálnych nákladov

Príprava HR analýz v spoločnosti s viac ako 200 zamestnancami.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4799720  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac