Logo Jazyková škola Volis Academy

Manažérka vzdelávacích kurzov v jazykovej škole

Jazyková škola Volis Academy

Miesto práce
Štefánikova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024
1 000 - 1 500 EUR/mesiacKonkrétna mzda bude stanovená od skúsenosntí a typu pracovného úväzku. K základnému platu sa pripočítáva ešte variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komunikáciu s lektormi a ich podpora pri výučbe ako aj pri príprave výučby
- príprava rozvrhov pre lektorov podľa ich dostupností a podľa požiadaviek študentov
- spolupráca s predajným tímom ohľadom hľadania optimálnej výučby študentov
- práca s rozvrhovým systémom
- kontrola pripravených tém a materiálov na výučbu
- príprava študijných plánov

- práca v centre Bratislavy
- perfektne zohraný tím
- moderné pracovné prostredie
- denný kontakt s lektormi z celého sveta
- možnosť učenia sa cudzích jazykov
- možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
- gastrolístky, spoločné obedy
- kvalitný pitný režim a fantastická káva:-) a pravidelné teambuildingy s lektormi

Prosím o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre prácu s ľuďmi v medzinárodnom prostredí, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na zákazníka ale aj na potreby lektorov našej jazykovej školy.

Jazyková škola Volis Academy pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008 a patrí medzi lídrov v oblasti jazykového vzdelávania na slovenskom trhu. Za ten čas sme vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria všetci, čo sa chcú učiť cudzie jazyky - deti, dospelí, veľké slovenské spoločnosti, korporácie ako aj organizácie štátnej a verejnej správy. Na Slovensku máme viac ako 200 spolupracovníkov, ktorí zabezpečujú jazykové vzdelávanie na celom území Slovenska, so zameraním najmä na Bratislavu a okolie. Našim cieľom je kvalita poskytovaných kurzov a zážitok zo samotného učenia cudzieho jazyka, ktorý vyústi do ovládania cudzieho jazyka plynulou formou.

Zabezpečujeme výučbu mnohých jazykov rôznymi metódami vzdelávania, poskytujeme prípravné maturitné kurzy i detské jazykové tábory počas leta.
Medzi našich klientov patria napríklad: Kaufland, Tatrabanka, Electrolux Slovakia, Deloitte, Spoločnosť 7 Plus, Rádio Expres, Všeobecná zdravotná poisťovňa, TA3, Hospodárske noviny, Ministerstvo vnútra, Ministerstvo hospodárstva, SPP, DPD, Dopravný podnik, Slovenské elektrárne.

Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s rôznymi komunitami a cítime spoločenskú zodpovednosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Ondovčák
Tel.: +421902917224
E-mail: poslať životopis
ID: 4774781  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac