Software QA - Tester - Ostrava

Javlin a.s.

Místo práce
Ostrava, právě otevíráme novou pobočku v Ostravě
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat

• podílet se nejen na ověrování správné funkčnosti našeho softwaru, ale i na specifikaci a analýze
• dělat technicky zajímavou práci, která obnáší vývoj a údržbu automatických testů a zpětnou vazbu programátorům
• budete součástí mezinárodního týmu s kolegy v Praze, Brně, Londýně a Washingtonu

Testy jsou rozdělené na automatizované (RCPTT + vlastní testovací automatizace) a manuální, které vyžadují kreativní přístup.Tester je v naší firmě důležitá role, která může významně a viditelně přispět ke kvalitě produktu.

Váš ideální profil

• znalost Linux, shell scripting
• základní znalosti programování
• analytické myšlení
• angličtina – středně pokročilá

Výhodou

• teorie o testování software
• ETL
• Eclipse platform, Java, J2EE
• Jenkins, JUnit, RCPTT, Selenium
• SQL, XML
• Ant, SVN

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme:

• fajn kolegy a kolegyně
• 5 týdnů dovolené
• firemní akce (lyžování v Rakousku, voda apod.)
• příspěvek na dovolenou, sport, kulturní akce atd.
• stravenky, sickdays, mobilní telefon a mnoho dalších věcí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z mála nezávislých českých firem vyvíjející vlastní enterprise platformu pro datovou integraci - CloverETL, se kterým úspěšně ve světě konkurujeme produktům špičkových mezinárodních firem. Pohybujeme se v oblasti datové integrace, ETL, datové kvality a business intelligence. Náš produkt CloverETL používají tisíce zákazníků, zejména v Severní Americe a západní Evropě. Sídlíme v Praze, máme pobočky v Brně, USA (Washington DC) a UK (London).

Adresa společnosti

Javlin a.s.
Vinohradská 174
130 00 Praha
ID: 2789259   Dátum zverejnenia: 1.11.2016