Java Developer - Ostrava

Javlin a.s.

Místo práce
právě otevíráme novou pobočku v Ostravě, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

* zajímavou práci na vývoji softwaru pro zpracování velkého objemu dat - CloverETL
* psát kód
* směrovat další vývoj SW produktu
* realizovat své myšlenky a dobré nápady

Váš ideální profil:

umíte programovací jazyk Java (SE)
kódování Vás těší
jste analytický/á, kreativní, zodpovědný/á
umíte anglicky – středně pokročile
je výhodou - ETL, Eclipse platform, J2EE, aplikační servery, OS Unix, Linux,
relační databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pracovní i osobní uplatnění v mezinárodním kontextu
* příjemné pracovní prostředí
* 5 týdnů dovolené
* sickdays
* stravenky
* účast na firemních akcích
* možnost školení a účasti na odborných seminářích
* příspěvek na dovolenou, sport, kulturní akce

Klíčová slova:

Programátor, Java SE, ETL, migrace dat, Eclipse platform, J2EE, OS Unix, Linux
Programátor Java, integrace dat, ETL, Java SE, J2EE, Java Programmer
Java Programmer, programátor, kód, ETL, data

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z mála nezávislých českých firem vyvíjející vlastní enterprise platformu pro datovou integraci - CloverETL, se kterým úspěšně ve světě konkurujeme produktům špičkových mezinárodních firem. Pohybujeme se v oblasti datové integrace, ETL, datové kvality a business intelligence. Náš produkt CloverETL používají tisíce zákazníků, zejména v Severní Americe a západní Evropě. Sídlíme v Praze, máme pobočky v Brně, USA (Washington DC) a UK (London).

Adresa společnosti

Javlin a.s.
Vinohradská 174
130 00 Praha
ID: 2789232   Dátum zverejnenia: 1.11.2016