Vodič

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+variabilná zložka mzdy 0-20%/0-220,-Eur/mes./

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykládka materiálu, starostlivosť o materiál, zodpovednosť a starostlivosť o pridelené vozidlo, vnútroštátna preprava.

- zabezpečenie dopravy zo smerov Nové Zámky, Kolárovo, Trstice, Dunajská Streda
- možnosť ubytovania

Svoje životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky. Trvalé bydlisko v okolí Ga je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- Prax nutná
- platný doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- platná kvalifikačná karta vodiča
- platný doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- platná karta vodiča

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 854459  Dátum zverejnenia: 31.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac