Nástrojár /EPS/

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Matúškovo
4,7 EUR/hod.+variabilná zložka mzdy 0-20%, dochádzkový bonus 50,-EUR/mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena, údržba, úprava a oprava foriem na lisoch na výrobu polystyrénových tvaroviek
- práca na 12 hod. zmeny

- možnosť ubytovania
- doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Kolárovo, Trstice a Dunajská Streda
- príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas

Svoje životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na doleuvedenú emailovú adresu. Vopred ďakujeme za všetky životopisy, vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna a technická zručnosť

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3141830  Dátum zverejnenia: 1.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.