Можливість для людей з України

Merač produkčnej kvality

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 0-20%/0-170Eur/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- periodická rozmerová kontrola vyrábaných produktov (váženie, meranie, iné funkčné skúšky),
- rozhodovanie o stave produktu (funkčná zhoda/nezhoda s požiadavkami zákazníka),
- kontrola zhody merania, váženia a iných funkčných skúšok na základe stanovených nominálov a tolerancii, dodržiavanie stanovených pracovných postupov merania.
- pracuje sa na 12 hod zmeny systémom ranná 6.00-18.00, nočná 18.00-6.00, voľno

- možnosť ubytovania
- príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas

Svoje životopisy zasielajte e-mailom. Vopred ďakujem za všetky životopisy. Vybraných uchádzačom sa ozvem telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť,
- komunikatívnosť
- flexibilita,
- prax v oblasti merania, prípadne kvality Automotive výhodou

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2800873  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac