3D merací technik

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Sidl. SNP 997/18, 924 01 Galanta, Slovákia, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie meracieho zariadenia Zeiss a práca so softvérom Calypso
Meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
Spracovávanie údajov o kvalite výroby produktov
Aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality a znižovaní zmätkovosti vo výrobe
Dodržiavanie štandardov a vytváranie reportov nadriadenému
Ponúkame:
Prácu v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti

O termíne výberového konania budeme každého telefonicky informovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / technické zameranie
MS Office – pokročilý
1-2 roky praxe v oblasti 3D merania – výhodou
Skúsenosti s meracím zariadením Zeiss – výhodou
Znalosti s nástrojmi kvality a SPC – výhodou
Zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť a flexibilita

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2668848  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou