Materiálový manipulant

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
700,- EUR/mes., pohyblivá zložka mzdy 0-30%, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava materiálu na výrobu,
- napĺňanie síl a sušičiek granulátom,
- zabezpečovanie plynulého toku materiálu zo sušičky do vstrekovacieho lisu,
- správne nastavenie teploty sušenia podľa predpísaných hodnôt, kontrola sušenia podľa predpísaných cyklov a zápis hodnôt,
- správne nastavenie zmiešavača,
- označenie lisu s názvom použitého materiálu a čislom sušičky,
- údržba a čistenie sušičiek a filtrov,
- odoberanie materiálových vzoriek,
- označovanie vypusteného materiálu zo sušičky,
- triedenie materiálu v medzisklade materiálov,
- vyplňovanie tlačív,
- pracuje sa na 12 hod zmeny - 2 dni ranná od 6.00 - 18.00 hod, 2 dni nočná od 18.00 - 6.00 hod, 4 dni voľno

- doprava zabezpečená firemnými autobusmi zo smerov Kolárovo, Nové Zámky a m
- možnosť ubytovania

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujem za všetky životopisy. Telefonicky sa ozvem, iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné oprávnenie na VZV

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2078441  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- EUR/mes., pohyblivá zložka mzdy 0-30%, dochádzkový bonus