Celní deklarant

Jaroslav Zelinka

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika:
Samostatný celní deklarant je pracovník s vyšší kvalifikací, který v organizaci komplexně zabezpečuje celní řízení včetně jednání s orgány státní správy.

Co bude Vaší náplní práce:
- vystavování DD a VDD
- práce s celním softwarem od společnosti Admija (CELSA a CELSKLAD)
- telefonický kontakt se zákazníky
- úzká spolupráce s pracovníky celních úřadů a ostatními členy týmu
- intenzivní práce s PC (celní odbavování, tabulky MS Office – Excel atd.)

Očekáváme:
- SŠ
- MS Office – uživatelsky, MS Excel – pokročile
- Znalost AJ nebo DE - mírně pokročilá úroveň
- Organizační schopnosti vlastní práce
- Dochvilnost, preciznost a zodpovědnost
- Schopnost pracovat v týmu
- Praxe v celní deklaraci výhodou

Nabízíme:
- motivační hodnocení odrážející iniciativu, kvantitu a kvalitu Vaši odváděné práce
- příspěvek na stravné
- jazykové kurzy zdarma
- pracovní doba dle směnnosti
- místo pracoviště: letiště Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1984609  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.