Obchodný manažér, administratívny pracovník

Jaroslav Tóth

Miesto práce
okres Skalica, okres Nitra, okres Šaľa, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám ľudí na pozíciu vedúci pobočky, asistentské práce s tým spojené a manažérov.
Úlohy: Vybavovanie klientskych zložiek, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, výber najvýhodnejšej spoločnosti pre klienta, nezávislé poradenstvo, audit už realizovaných hypotekárnych úverov a iných zmlúv,manažovanie ľudí. www.FFD.sk

- práca v kolektíve a medzinárodnom prostredí
- možnosť výrazného kariérneho rastu
- bezplatné vnútro firemné zaškolenie
- športové a kultúrne podujatia
- možnosť akreditovaného vzdelávania = odborný rast
- motivačné odmeňovanie
- dovolenky hradené firmou
- možnosť študovania na vysokej škole v St. Gallene (hradené firmou od vyššej pozície)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V spolupráci s najväčším poskytovateľom finančných služieb sme vytvorili finančnú skupinu. Máme 10 ročné skúsenosti a náš tím tvoria úspešní ľudia zo sveta financií a ľudia so špecializáciou ohľadom korporátnych klientov. Vďaka týmto ľuďom z oblasti financií a obchodu sme vybavili nadštandardné služby v rámci našich projektov. Tím Fight for dreams ( FFD ) - má za úlohu "vybojovať" pre našich klientov jedinečné podmienky v rôznych odvetviach, ako napríklad - šport, biznis, napĺňanie potrieb a cieľov bežných ľudí. NAŠOU HLAVNOU PRIORITOU je spokojný klient, ktorý využíva naše projekty a následné pozitívne referencie nám upevňujú našu stabilitu na trhu. Zastrešuje nás materská spoločnosť Allfinanz Slovensko a.s.
ID: 2198036  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 - 2000 EUR/mesiac