Vedúci obchodného tímu, sprostredkovateľ finančných služieb

Jaroslav Takáč

Nové Zámky, okres Myjava, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Senica, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
výkonnostná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie osobných finančných plánov, plánovanie rodinných financií, sprostredkovanie zmlúv o poskytnutí finančných služieb.
Vedenie obchodného tímu, zodpovednosť za výsledky, zodpovednosť za kvalitu systému práce

flexibilita, možnosť vykonávať popri práci či štúdiu, bezplatné zaškolenie, osobný rast, kariérny rast

Hľadáme do tímu šikovných mladých ľudí, ktorí si vedia predstaviť prácu v mladom dynamickom kolektíve. Ponúkame možnosť kariéry, osobný rast. V prípade záujmu pošlite Zivotopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

akékoľvek

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup
- bezúhonnosť
- ochota vzdelávaťsa

Sme dynamický tím ľudí zaoberajúci sa auditom a plánovaním v ekonomickom sektore v rámci Slovenska, ale aj okolitých krajín. Sústredíme sa najmä na kontrolu existujúcich zmlúv a ich nastavením v prospech klienta a taktiež pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovanie ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU OVB a.g.
hľadáme dravých ľudí, ktorí chcú v živote dosiahnuť viac, ako stať sa bežným zamestnancom bez kariéry.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2326565  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výkonnostná mzda