Obchodní asistent/-ka - OC Bory - dětská móda

Jaroslav Páviš

Místo práce
Bratislava, Bory
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
500 - 900 EUR/měsíc, Plat se skládá ze základní mzdy a procent z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci nově otevřené prodejny dětské módy budete zákazníkům nabízet kvalitní produkci dětské módy.
Předpokládáme aktivní a přátelský přístup k zákazníkům a schopnost zaujmout a ovlivnit zákazníka s cílem budovat jeho kladný vztah ke značce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- účast na rozvoji značky, která vstoupila na slovenský trh
- práci v moderní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, provizní odměnu z prodeje
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost prodávat kvalitní sortiment ve stabilním segmentu dětské módy

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis spolu s fotografií zasílejte prosím na email [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro nově otevřenou pobočku dětské módy BRUMS v obchodním centru Bory Bratislava hledáme 2 obchodní asistentky.
Značka Brums již více jak 50 let patří k předním výrobcům kvalitní italské dětské módy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Prodej dětské módy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka, kterého těší komunikovat se zákazníky a má rád děti a kladný vztah k dětské módě. Nevadí mu zvídavé dotazy zákazníků a umí se nadchnout pro věc a přesvědčit tak zákazníka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenská společnost.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 1940427  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 900 EUR/měsíc, Plat se skládá ze základní mzdy a procent z prodeje