Práca pre vodičov kamiónov a nákladných áut v Nemecku na TPP. Potrebné mať znalosť nemeckého jazyka a vodičský preukaz CE alebo C1E

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 10.50 EUR/hodina, + denný príspevok 24 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého partnera, ktorý sa zaoberá medzinárodnou prepravou - hľadáme vodičov kamiónov a nákladných áut na trvalý pracovný pomer pod nemeckou spoločnosťou. Potrebná je znalosť nemeckého jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni a mať vodické oprávnenie CE alebo C1E.
Pre vhodných uchádzačov je nástup možný ihneď a tiež priebežne počas roka.

- dobré platové ohodnotenie (od 10 Euro/hod.brutto)
- denné príspevky na stravu ( 24 Euro/deň)
- ubytovanie cez víkendy preplácané spoločnosťou
- cesta z domu k nášmu partnerovi je preplácaná (30 centov/km netto)
Väčšinou chodievajú pracovníci domov raz mesačne.
- asistencia od spoločnosti Mobile College počas doby vycestovania BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV!
- dlhodobá a stabilná práca pod nemeckou spoločnosťou

V prípade záujmu nám prepošlite Váš životopis v nemeckom jazyku spolu s kópiou Vášho vodičského oprávnenia na náš email : [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na 0903199901, 0944087044 či osobnou návštevou v našej kancelárií v Žiline (Republiky 4, 01001 Žilina). www.mobilecollege.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť disponujúca 60 kamiónmi a množstvom i menších nákladných áut -zabezpečujúca logistiku v nemeckej i medzinárodnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- potrebné mať jeden z vodičských oprávnení : C, C1, C+E alebo C1+E
- dobrý zdravotný stav
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilo

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1920695  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 10.50 EUR/hodina, + denný príspevok 24 Euro