Elektrikár/Inštalatér do Nemecka. Stačí mierne pokročilá znalosť jazyka a prax. Zmluva na TPP pod nemeckou spol. Komplet asistencia bez poplatkov!

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 11 EUR/hodina, + diéty (od 40 Euro/deň)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme uchádzačov na pracovnú pozíciu Elektrikár/Inštalatér Dané pozície obsadzujeme priebežne a po celom území Nemecka.
Vhodní uchádzači by mali byť ochotní pracovať po celom území Nemecka a na dlhodobo. Možné je i obsadenie dvojíc či menších skupiniek pričom znalosť nemeckého jazyka pri danej dvojici či skupinke musí byť však aspoň mierne pokročilo a musia byť pojazdní -mať automobil.

Práca zahŕňa : elektro-inštalácie, elektro-montáže. Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení. Inštalácia zariadení, rozvodných skríň, Inštalácia rozvodov, Hĺbenie rýh pre káble v stenách,
- montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
- klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch
- Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení a iné.

-zmluva pod nemeckou spoločnosťou na dobu neurčitú
-práca zabezpečená celoročne
-cestovné medzi jednotlivými zákazkami preplácané
-príplatky/diéty od 40 Euro na deň (strava,ubytovanie,cestovné a pod.)
-profesionálny servis a nonstop asistencia počas vycestovania zdarma (včetne prípravy cestovných plánov a pod.)

V prípade záujmu nám prepošlite Váš životopis na [email protected] a my Vám prepošleme dotazník na vyplnenie.

-obsadzujeme jednotlivo i vo dvojiciach -pričom je potrebné mať vo dvojici automobil a aspoň jeden z dvojice musí ovládať nemecký jazyk mierne pokročilo. (na rovnakých princípoch sú niekedy možné i obsadenia 3-4 členných skupín

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká spoločnosť, ktorá obsadzuje elektrikárov/inštalatérov do firiem po celom území Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie.
- Skúsenosti s inštaláciou elektrických rozvodov, prípojok, zariadení, sekanie a príprava trás, líšt.

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1902221  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 - 11 EUR/hodina, + diéty (od 40 Euro/deň)