Zvárači všetkých typov do Nemecka- hlavne TIG ale aj mig,mag. podmienka- mierne pokročilá nemčina.

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Miesto práce
celé územie, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
2400 - 2900 EUR/mesiac, rozpísaná v zamestnaneckých výhodách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov všetkých typov na TRVALÝ PRACOVNÝ pomer (nie živnosť) do Nemecka. Obsadzujeme najmä pozície TIG/WIG/potrubia, MIG,MAG či CO2). Práca je pre dobrých pracovníkov garantovaná počas celého roka!
Pri prípadnom ukončení práce u jednej firmy, sa presúvate na nové miesto, kde ihneď pokračujete vo výkone ďalšej práce.
Väčšinou pracujete u jednej firmy niekoľko mesiacov či rokov no na niektorých miestach (najmä TIG) to môže byť aj menej ako 1 mesiac.
Náklady na presun medzi jednotlivými firmami sú taktiež preplácané.

Umiestňujeme jednotlivcov alebo dvojicu uchádzačov, z ktorých jeden musí mať aspoň mierne pokročilú znalosť nemeckého jazyka a jeden vlastný automobil na vyššie spomínané presuny. Ubytovanie je vždy zabezpečené v blízkosti Vášho zamestnávateľa. Platnosť certifikátov (skúšky) je možné obnoviť po príchode k nášmu partnerovi (treba však pricestovať o 2 dni skôr).

Plat: základná mzda : brutto od 9,07€ (v závislosti od skúseností) + príplatky / hod. :
+0,50€/hod. Vodičský preukaz+ vlastné auto
+0,50€/hod. zváračský preukaz/certifikáty
+0,50€/hod. znalosť nemeckého jazyka

Diéty: (Západné Nemecko a Berlín)
+4€ za každý pracovný deň (cestovné)
+16€ za každý pracovný deň (stravné)
+25€ za každý pracovný deň (ubytovanie)
Spolu za pracovný deň je to +45€/deň bez nutnosti predkladania bločkov (nákladov)

Diéty: (Východné Nemecko)
+16€ za každý pracovný deň (diéty)
+15€ za každý pracovný deň (ubytovanie)
Spolu za pracovný deň je to +35€/deň bez nutnosti predkladania bločkov (nákladov)

PRÍPLATKY za nadčasy, prácu cez víkend, sviatky či nočné smeny:
- za nočné smeny je príplatok 25% k základnej mzde
- za prácu v nedeľu 50% k základnej mzde
- za prácu cez oficiálne sviatky 100% k základnej mzde
- nadčasy sú platené s 25% príplatkom k základnej mzde

-zabezpečené ubytovanie

V prípade záujmu je potrebné nám preposlať životopisom v nemeckom jazyku + kópie Vašich certifikátov/skúšok na náš email : [email protected]

Do emailu prosím uviesť:
1) či máte možnosť cestovať vlastným automobilom,
2) aká je Vaša znalosť nemčiny,
3) s akými typmi zvárania máte skúsenosti,
4) či viete čítať z výkresov,
5) kedy najskor môžete vycestovať.

web: www.mobilecollege.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Obsadzujeme pracovníkov do viacerých nemeckých strojárenských a stavebných spoločností po celom území Nemecka. Hlavné sídlo nášho partnera ako aj sídlo zváračskej školy, v ktorej po príchode naši uchádzači robia zváračskú skúšku, sa nachádza neďaleko Drážďan (Dresden/Nemecko). Na uvedenom mieste je možné i obnovenie či predĺženie platnosti certifikátov/skúšok. Našu asistenciu počas celej doby vycestovania získava uchádzač bezplatne!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obsadzujeme len uchádzačov s predchádzajúcou praxou so zváraním.
NUTNOSŤ: ASPOŇ MIERNE POKROčILÁ ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA!

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1811996  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 - 2900 EUR/mesiac, rozpísaná v zamestnaneckých výhodách