Study and Work Programme in UK / Kurz anglického jazyka + pracovné obsadenie do hotelov/reštaurácií vo Veľkej Británií. Aj bez predošlej praxe.

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Miesto práce
Bournemouth, Londýn, Bristol, Kent a iné, Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 GBP/mesiac, od 6.50 GBP/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné obsadenie v gastronómií/hotelierstve + kurz anglického jazyka.
Štúdium anglického jazyka je možné aj popri práci (v prípade, že má uchádzač pokročilú úroveň anglického jazyka dostatočnú na zadelenie do práce). Pri tejto variante uchádzač študuje a pracuje v meste Bournemouth na juhu Anglicka.
2.varianta: najskôr intenzívny jazykový kurz, kde uchádzač zlepšuje znalosť anglikého jazyka (min.2 týždne), aby dosiahol úroveň mierne pokročilú a následne dostáva pracovné umiestnenie v hotelierstve na území Veľkej Británie.
Pri uchádzačoch bez predošlej praxe je najčastejšie obsadzovaná pozícia "všeobecný asistent" (general assistant), čo je pozícia na hotely, kde môžete vykonávať viac druhov prác - časník, chyžná, pomoc v kuchyni, recepčná a pod. (na mamažérske pozície či pozície kuchárov je potrebná predošlá prax.)

Viac informácií Vám radi poskytneme pri osobnom pohovore alebo pohovore cez Skype. Bližšie informácie nájdete aj na www.mobilecollege.sk

Tento program je vhodný pre ľudí, ktorí majú záujem pracovať a zároveň si želajú zvýšiť svoju kvalifikáciu v oblasti gastronómie. Pri variante práce popri štúdiu :
počas špecializovaného kurzu v rozsahu 5 lekcií/týždeň študujete v prímorskom meste Bournemouth na juhu Anglicka, ktoré sa pýši povesťou jedného z najkrajších britských prímorských letovísk a zároveň pracujete v sektore gastronómie, hotelierstva. Zdokonalíte sa v angličtine a získate nový rozhľad v tomto dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví.

Riešenie máme aj pre jazykovo menej zdatných uchádzačov,
kde uchádzač najskôr absolvuje intenzivny kurz anglického jazyka (lokalita- podľa vlastného výberu) a následne je zaradený do práce na území Veľkej Británie.
Táto varianta dáva možnosť uplatnenia aj uchadzačom so základmi anglického jazyka.

Štúdijno-pracovný program spája možnosť zárobku a zdokonalenia sa v anglickom jazyku. Uchádzač má takisto možnosť získať certifikát Cambridge zastrešený známou Univerzitou Cambridge.

- zabezpečené ubytovanie + väčšinou aj strava u zamestnávateľa za výhodných podmienok

Potrebné preposlanie životopisu v anglickom jazyku s formálnou fotografiou.
Minimálna dĺžka programu sú 3 mesiace, nástup len v určených termínoch.
Najbližší voľný termín nástupu od 15.1.2015
-financie potrebné na vycestovanie a školné v závislosti od počtu týždňov a intenzity štúdia a.j.
Presnú kalkuláciu robíme uchádzačovi po absolvovaní vstupného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jazyková škola, ktorá sa venuje aj čisto jazykovým kurzom angličtiny pre uchádzačov už so základnou znalosťou jazyka. Takisto ponúka aj túto unikátnu možnosť študijno-pracovných programov. Výhodou narozdiel od iných jazykových škol je, že práca je platená a nejedná sa teda len o bezplatnú prax. Škola má partnerské hotely, reštaurácie a pod., ku ktorým personál umiestňuje. Túto službu poskytuje zdarma, uchádzač si hradí len kurz anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- samostatnosť a flexibilita
- vítané sú predchádzajúce skúsenosti s prácou v gastronómií a hotelierstve, nie je to podmienka
Potrebná je minimálne základná znalosť angličtiny.

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1619108  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 GBP/mesiac, od 6.50 GBP/hod.