Práca v skladoch a distribučných centrách v Anglicku - potrebná znalosť anglického jazyka. Nástup možný ihneď!

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Miesto práce
Snodland, Daventry, Reading a iné, Veľká Británia
Termín nástupu
Každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2000 EUR/mesiac, od £6,31 - £9.55/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám dlhodobé zamestnanie v distribučných centrách vo viacerých lokalitách na území Anglicka. (napr.sklad s oblečením pri Notinghame, distribučné centrá v Rugby, Widnes či v Thurrock a Snodland pri Londýne a ako aj v iných lokalitách na území Anglicka.)
Potrebná je znalosť anglického jazyka na minimálne mierne pokročilej úrovni.
Náplň práce:
Objednávky sa dostávajú cez scanner (AMT). Tovar sa nakladá na paletu a následne sa vykladá na určené miesto pomocou elektrického vozíka (LLOP). Práca taktiež zahŕňa triedenie, balenie, nakladanie a vykladanie tovaru podľa objednávky. Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu, flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygienu.

Mzda:
od 6,31 - 9,55 GBP/hodinu brutto

pracovná doba je : 7:00–15:00 & 15:00–23:00 rotačne 5 dní z týždňa , 23:00 – 7:00 pevné nočné smeny 5 nocí z týždňa

Rozdelenie uchádzačov do jednotlivých lokalít práce má na starosti náš anglický partner, ktorý každého z uchádzačov telefonicky kontaktuje ohľadne krátkeho preskúšania znalosti anglického jazyka daného uchádzača. Následne nám partner dá vedieť, na ktoré pracovisko môžete daný uchádzač nastúpiť. My následne zabezpečujeme kompletnú asistenciu a servis ohľadne vycestovania ako aj počas pobytu uchádzača na území Anglicka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať osobne v našej kancelárií, -telefonicky na 0903199901, 0944087044 ,
-emailom: [email protected] alebo cez
-Skype, kde náš Skype kontakt je : "mobile.college".

- možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom
- pomoc s vybavením registračných procedúr a založením bankového účtu
- zabezpečené ubytovanie v rodinných domoch,
- možnosť vrátenia daní po skončení pracovného pomeru s asistenciou našej spoločnosti .
- min. 37 hodinový pracovný týždeň, možnosť nadčasov.
- pracuje sa 5-6 dní v týždni, aj počas víkendov, väčšinou na 2 zmeny.
- profesionálny servis Agentúry Mobile College pred i počas Vášho pracovného vycestovania

-potrebné ovládať anglický jazyk na minimálne mierne pokročilej úrovni, nakoľko je potrebné zvládnuť prípadný telefonát od nášho anglického partnera, kt. Vám môže kedykoľvek zavolať a spýtať sa Vás na základné informácie o Vás a o Vašom možnom nástupe do práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zamestnávateľom je veľká anglická spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovarov, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-potrebný dobrý zdravotný stav a dobrá fyzická kondícia
-mať financie potrebné na vycestovanie (cesta,ubytovanie,depozit na bývanie,strava do prvej výplaty a jednorázový programový poplatok zahrňujúci administratívu, zabezpečenie ubytovania ako aj asistenciu počas Vášho pobytu v zahraničí (dobrovoľné služby nad rámec sprostredkovania práce). Dokopy tak uchádzač potrebuje na vycestovanie cca 600-700 Euro v závislosti od ceny letenky)
-samotné sprostredkovanie práce ako aj služby spojené so sprostredkovaním práce sú v Mobile College zadarmo.

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1522230  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2000 EUR/mesiac, od £6,31 - £9.55/hod brutto