Práca v rýchlom občerstvení v Nemecku (McDonald & Burgerking). Potrebná minimálne mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka!

Jaroslav Ďurana - MOBILE COLLEGE

Regensburg, Lorrach, Ingolstadt, Hilpoltstein a pod., Nemecko
Termín nástupu
priebežne
1250 - 1600 EUR/mesiac, od 8.10 EUR/ hodina brutto, min.35h/týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na rôznych pozíciach v McDonalds a Burgerking ( úsek obsluhy, úsek prípravy jedál, po zaškolení práca za pokladňou, McDrive a pod.)
Aktuálne nástupy sú možné priebežne počas celého roka. Jedná sa o prácu na plný úväzok, nevyžaduje sa prax v danom odbore. V prípade potvrdenia (potrebné je absolvovať jednoduchý telefonický rozhovor priamo s našim partnerom) -po ktorom v kladnom prípade obdržíte kontrakt na rok s možnosťou predĺženia.
Základná mzda je 7.88 EUR brutto + príplatky za nadčasy,sviatky a nočné smeny. Možný kariérny postup na lepšie platené pozície a iné výhody. Obsadzujeme po celom území Nemecka (najmä v mestách ako je Regensburg, Ingolstadt, Lorrach, Dasing, Hilpoltstein, Schweichenkirchen, Bonn a pod..
V prípade záujmu je potrebné nám preposlať Váš životopis v nemeckom jazyku spolu s Vašou fotografiou na náš email, ktorý nájdete aj na našej web-stránke www.mobilecollege.sk .

Príplatky - sviatky 100%.
Náklady spojené s vycestovanim (vrátane programového poplatku) si môžete odpočítať zo základu dane pri podávaní daňového priznania v Nemecku.
Zabezpečené ubytovanie v plne vybavených apartmánoch, v blízkosti reštaurácie. Maximálne 2 osoby na izbe. Nájomné je 216 EUR na mesiac, vrátane všetkých energií.
-Zabezpečené zdravotné poistenie - štatút ako nemecký zamestnanec.
-Nápoje počas pracovnej doby zdarma, 50% zamestnanecká zľava na produkty McDonald's/Burgerking.
-Interné odmeňovanie zamestnancov, kultúrne a spoločenské akcie, --kompletné zaškolenie.
-Kompletný a rýchly servis, bezproblémové umiestnenie v skupinách a pároch ako aj non-stop linka pomoci v prípade ťažkostí v zahraničí.

Informácie o výberovom konaní

Vyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka.
Potrebné zaslať – CV v NEMECKOM jazyku! kópiu OP, Po zaslaní všetkých náležitostí sa Vaša zložka pošle nemeckému partnerovi,ktorý Vás bude následne telefonicky kontaktovať.
Sprostredkovanie práce je v Mobile College zadarmo ako aj všetky služby spojené so sprostredkovaním práce.
Platíte len programový poplatok za nesprostredkovateľské služby, administratívnu činnosť, zabezpečenie ubytovania ako aj asistenciu počas celej doby vycestovania pričom splatnosť je až po obdržaní originálu pracovného kontraktu ako aj zmlúv s našou garanciou práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Miesta rýchleho občerstvenia McDonald a Burgerking na viacerých miestach na území Nemecka -najmä v mestách ako Ingolstadt, Lorrach, Schweitenkirchen, Dasing, Bonn a mnohé iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou alebo výučným listom.

Agentúra MOBILE COLLEGE poskytuje svoje programy a služby spojené s vycestovaním do zahraničia už od roku 1991.
Vďaka mnohoročným medzinárodným skúsenostiam si dovoľujeme tvrdiť, že dokonale ovládame potreby našich klientov a dokážeme ich uspokojiť. Najväčšiemu záujmu sa tešia jazykové a študijné pobyty v zahraničí, študijno-pracovné programy a Internshipy v Anglicku či Kanade. Vďaka rastúcej nezamestnanosti na Slovensku máme zo strany našich uchádzačov čoraz väčší záujem o čisto pracovné obsadenia v zahraničí. Tieto organizujeme hlavne vo Veľkej Británií a Nemecku.
O neustály prílev nových programov a vylepšovanie tých starých sa stará mladý kolektív MOBILE COLLEGE, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Navštívili a preverili sme si osobne takmer všetkých partnerov, ktorých programy Vám ponúkame. Naši klienti oceňujú familiárny prístup, ktorým sa snažíme zabezpečiť ich pohodu a spokojnosť, preto ak aj Vy chcete cestovať, pracovať či študovať v zahraničí, ste na správnej adrese -stačí zavolať alebo navštíviť nás osobne. V roku 2011 sme obdržali ocenenie Recruit Rank za najlepši výberový proces na Slovensku- www.RecruitRank.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1482797  Dátum zverejnenia: 1.10.2013  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 - 1600 EUR/mesiac, od 8.10 EUR/ hodina brutto, min.35h/týždeň