Obchodný zástupca/asistent

JARIS s.r.o.

Miesto práce
Jána Cikkera 8, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Živnost 1000 Euro/mesačne, alebo pp dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- udržiavanie existujúcich zákazníkov, získavanie nových zákazníkov
- príprava cenových ponúk
- telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi v rámci SR a ČR
- prezentácia produktov
- plánovanie vlastných aktivít
- riešenie obchodných prípadov samostatne a zodpovedne

- motivačné platové ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a schopnostiam
- notebook, mobil, auto na služobné cesty

Hľadáme obchodného zástupcu v oblasti športových tkanín, úpletov a textilnej galantérie. Naši zákazníci sú výrobcovia športových odevov (hlavne cyklistické odevy, fitness) Máme výhradné zastúpenia Európskych a Ázijských textilných výrobcov pre územie Slovenska a Čiech. Pozícia je vhodná pre uchádzača (alebo uchádzačku) so vzťahom k športu a športovým materiálom, ochotného cestovať. V prípade záujmu o pozíciu nám pošlite e-mailom životopisy v AJ spolu s motivačným listom v AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, textilné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kandidát orientovaný na zákazníka s komunikačnými a obchodníckymi zručnosťami
- podmienkou je ovládanie AJ na veľmi dobrej úrovni (obchodná angličtina )
- ochota cestovať a byť aktívne v teréne (aktívny vodič )
- schopnosť samostatne plánovať a organizovať svoju prácu
- spoľahlivý a seriózny prístup

Našou hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodu a distribúcia v oblasti športových a technických tkanín, úpletov a textilnej galantérie. Naši zákazníci sú výrobcovia špotových odevov (hlavne cyklistické odevy, fitness, zimné športy, outdoor) a pracovných ochranných odevov (rovnošaty, uniformy, špeciálne odevy zabezpečujúce ohranu zdravia pri práci v sťažených podmienkach, verejné obstarávania). Naša spoločnosť má výhradné zastúpenia popredných Európskych a Ázijských textilných výrobcov pre Slovensko a Čechy.
Viac info na www.jarisonline.com.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2707128  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Živnost 1000 Euro/mesačne, alebo pp dohodou.