Manažér obnovy budov

JAREMI s.r.o.

Andreja Sládkoviča 2963/1, Michalovce, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia bytových domov
- ponuka zateplenia,fasády,rekonštrukcie strechy a ostatných prác na bytovom dome
- prezentácia ponuky na zhromaždení spoločenstiev vlastníkov bytov
- príprava podkladov na financovanie investičného zámeru bytového domu
- príprava zmluvných podkladov k zazmluvneniu zákazky
- spolupráca s rozpočtárom na príprave cenovej ponuky

- štandardné pracovné nástroje
- práca možná formou home office
- nadštandardný základný plat,plus provízie z predaja

Záujemcov žiadame,aby kontatovali spoločnosť výhradne e.mailom,zaslaním svojho životopisu a motivačného listu.
Vzhľadom na potenciálnych záujemcov a na skúsenosti záujemcov upozorňujeme,že hľadáme manažéra,ktorý pracuje,či pracoval v tejto oblasti a vie nástupom do práce doniesť minimálne 2 zákazky,nakoľko sa jedná o náročné konkurenčné prostredie.Kandidát pre ktorého sa rozhodneme,má perspektívu prevziať pozíciu výkonného riaditeľa firmy a preto hľadáme "hotového človeka".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť,čestnosť,zodpovednosť,skúsenosti jedine v tejto oblasti,podobná nie je akceptovaná.

Spoločnosť pôsobi na trhu od roku 2013. Zaoberá sa komplexnou revitalizáciou prevážne bytových domov na Slovensku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2697805  Dátum zverejnenia: 20.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR