Referent/ka servisního oddělení

JaP-Jacina, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 12b 821 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CO VÁS ČEKÁ?
- komunikace se stávajícími zákazníky i novými klienty, udržování dobrých obchodních vztahů
- zpracování poptávek a tvorba položkových rozpočtů, cenových kalkulací a nabídek na servis a opravy vratové a nakládací techniky
- komunikace a cenová vyjednávání s dodavateli, spolupráce u výběrových řízení na dodavatele
- administrativní podpora technicko-obchodních manažerů

Zamestnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- propracovaný plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních týdnech
- přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení a možnost finančního i profesního růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchazeče o zaslání životopisu ve slovenském nebo českém jazyce.
Vybraní uchazeči budou kontaktováni s pozvánkou k osobnímu pohovoru.
Nástup ihned nebo dle dohody.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zaměření (strojní, stavební obor)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

KOHO HLEDÁME?
Hledáme administrativně založeného člověka, který se nebojí prosadit, učit se a profesně růst!
Podmínkou jsou komunikační a organizační dovednosti, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost a pečlivost.
Vzdělání nebo praxe technického směru a praxe v oblasti obchodu, či administrativy je výhodou, nikoli však podmínkou - rádi Vás vše naučíme.
Pozice je vhodná pro muže i ženy, podmínkou je jen technické smýšlení, znalost kancelářských programů MS Office (Word, Excel, Outlook) a alespoň základní orientace v technické dokumentaci.
Velkou výhodou je praxe s tvorbou cenových nabídek nebo rozpočtů a aktivní znalost anglického jazyka.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma JaP – Jacina a naše dceřiná společnost EuroJaP Slovakia se specializuje na vratovou techniku, protipožární a protipovodňové systémy.
Naše vrata najdete v pražském metru, na letištích po celé ČR, na Sněžce, v Národním divadle, ale taky třeba v nejnovější spalovně v Kodani v Dánsku.
Naše společnost JaP-Jacina sídlí v Mnichově Hradišti u Mladé Boleslavi a díky pobočkám v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Rychnově nad Kněžnou, nově v Ostravě a dceřiné společnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. v Bratislavě máme pokrytí po celé České republice a na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3128837  Dátum zverejnenia: 12.7.2017