Asistentka obchodného oddelenia

JANUS SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s obchodnými partnermi
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- administratívne činnosti (obchod/servis/marketing)
- podpora obchodného a servisného oddelenia
- zabezpečenie chodu pobočky

- mobil
- notebook
- motivujúce odmeňovanie

- k životopisu požadujeme priložiť civilnú fotografiu uchádzača
- ponúkame zaujímavú rôznorodú prácu s perspektívou odborného a kariérneho rastu v modernom odvetví
- rozvoj osobných odborných zručností
- práca s vysokým stupňom samostatnosti a zodpovednosti
- prácu so špičkovou kancelárskou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a presvedčovacie schopnosti
- príjemné vstupovanie, samostatnosť, kreativita,
- skúsenosti z oblasti obchodu a marketingu výhodou
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- zmysel pre systémovú prácu a dôslednosť
- VP skupiny B výhodou

- nadnárodná spoločnosť, priame zastúpenia spoločnosti KYOCERA v SR
- oblasť tlačových zariadení a softvérových riešení pre tlalčové zariadenia
- predávame produkty s jasne definovanou pridanou hodnotou
- dokážeme sa odlíšiť od konkurencie jasne určenou stratégiou
- hodnotíme zamestnanca podľa odvedeného výkonu
- podporujeme pozitívnu iniciatívu každého zamestnanca
- garantujeme osobný rozvoj na princípe podpory silných stránok jednotlivcov
- staviame dlhodobú filozofiu na dôvere vo svojich zamestnancov
- vďaka efektívnej štruktúre manažmentu sme schopní rýchlych zmien a rozhodovania

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2304242  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou