Konstruktér–klima a VZT jednotky (budovy a kolejová vozidla)

JANKA ENGINEERING s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současnosti hledáme několik nových kolegů / kolegyň pro navýšení kapacity týmu konstrukce.

Náplň práce:
• vývoj nových zařízení v souladu s vývojovým plánem a pokyny vedoucího týmu konstrukce – klimatizační zařízení pro kolejová vozidla, vzduchotechnické jednotky pro budovy, průmyslové chladiče a ventilátory
• spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby, minimalizace nákladů nových výrobků, sledování průběhu ověřovací série nového výrobku
• tvorba podkladů pro technicko-výrobní dokumentaci, tvorbu a správu podnikových norem, údržbu souboru externích norem
• neustálá aktualizace konstrukčních podkladů opakované výroby přiděleného výrobního portfolia a/nebo podle pokynů vedoucího týmu konstrukce
• koncipování návrhů řešení, zaměřených na snižování nákladovosti výrobků
• navrhování a realizace opatření ke snižování pracnosti, materiálových nákladů, odpadů, nákladů na nekvalitní práci a realizace těchto opatření v konstrukční dokumentaci
• odborná poradenská činnost v oblasti jednotlivých technologií společnosti

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání strojírenského směru
• praxe v konstrukci (vývoji) klimatizace pro kolejová vozidla nebo VZT jednotek budov vítána
• znalost 3D konstrukčního programu podmínkou, SolidWorks vítán
• znalost práce v MS Office
• znalost alespoň jednoho cizího jazyka vítána (angličtina, a/nebo němčina, a/nebo ruština)
• odolnost vůči stresu, flexibilitu
• důslednost, samostatnost, spolehlivost
• aktivní přístup

Nabízíme:
• zajímavou práci v rozvíjející se tradiční strojírenské společnosti
• práci na velmi zajímavých projektech (koncovými zákazníky jsou např. Škoda Transportation, RegioJET, Bombardier)
• pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci a iniciativu
• zajímavé finanční ohodnocení
• mobilní telefon pro rodinné příslušníky se zvýhodněným tarifem
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• místo výkonu práce: Praha 5 - Radotín

Kontakt:
Pokud věříte, že máte potřebné zkušenosti pro naplnění našich představ, pak prosím pošlete Váš stručný životopis s uvedením pozice, na kterou se hlásíte, prostřednictvím odpovědního formuláře. Děkujeme.

Ing. Roman Zaoral
JANKA ENGINEERING, s.r.o.
Vrážská 143
153 00 Praha 5 - Radotín

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2006295  Dátum zverejnenia: 6.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.