Skladník - expedient

Janegal spol. s r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
júl 2023
816 - 1 100 EUR/mesiacnástup 816 € mesačne + postupné prémie podľa preukázaných výsledkov, po zaučení od 3-6 mesiacov cca 1100 EUR mesačne + kladné konto PČ, či nadčas s príplatkom 50% a uvedené benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí z Kysuckého Nového Mesta a priľahlých obcí, ktorí majú radi pri práci pohyb. Jedná sa o prácu vo veľkosklade na plný úväzok, konkrétne chystanie a balenie väčšinou ľahkého drogistického tovaru a domácich potrieb na expedíciu. Tento druh práce je vhodnejší pre ženy.

Ponúkame prácu v stabilnom kolektíve expandujúcej spoločnosti s dlhodobým zázemím, jednosmenná prevádzka 7.00-15.30 hod. s voľnými víkendami.
Lojálnosť, trpezlivosť, ochota i pracovitosť nutná.
Zamestnanecké výhody, benefity :
- kladné konto PČ či prípadné nadčasy cez pracovný týždeň preplácame aj s nadštandardným 50% príplatkom
- preplácame náklady na cestovné do zamestnania do výšky 100%
- poskytujeme stravné poukážky vždy v maximálnej zákonnej výške
- zamestnávateľ prispieva na DDS 3. pilier vo výške 6% už po odpracovanom pol roku
- vernostný program
- informácie o ostatných podmienkach a ďalších benefitoch po nástupe do zamestnania

Životopis posielajte mailom aj so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle GDPR. Následne Vás budeme do niekoľkých dní telefonicky, alebo mailom kontaktovať . Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Janegal spol. s r.o. je popredná výrobno-importná spoločnosť so stabilným zázemím na trhu 32. rok. Hlavné činnosti sú výroba, import, export a distribúcia čistiaceho i drogistického sortimentu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 259699  Dátum zverejnenia: 29.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac