Kozmetička

Jana Tormová - Kozmetický salón Elis

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám vyučenú kozmetičku alebo kozmetičku s rekvalifikačným kurzom(nutná prax v odbore).Náplňou práce sú kozmetické služby,manikúra,depilácie,líčenie...

Flexibilná pracovná doba,získanie nových postupov a zručností v oblasti kozmetiky.Možnosťˇ uplatniť kreatívnosť a inovácie v tomto odbore.

Životopisy s fotografiou poprosím zasielať na e-mail:[email protected]ť budem len vybraných uchádzačov,ktorí následne absolvujú osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kozmetička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť,spoľahlivosť,pracovitosť,profesionálny prístup,komunikatívnosť,chuť sa vzdelávať.Výhodou je predchádzajúca prax v odbore.

Do svojho kozmetického salónu hľadám na spoluprácu a zastupovanie v období materskej dovolenky kozmetičku,ktorá ma plnohodnotne nahradí.V prípade záujmu je možnosť zostať na pracovnej pozícií kozmetičky aj po ukončení materskej dovolenky.V kozmetickom odbore mám už dlhoročnú prax o čom svedčí,že salón má stabilnú klientelu,ktorá sa neustále vracia.
ID: 2975172  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou