Obchodný vedúci

Brokeria, a.s. (Ján Kuzmány)

Vojtecha Spanyola 1754/45, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
júl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- consulting
- analýza a tvorba konceptov
- obchodné stretnutia s finančnými partnermi
- vedenie obchodného tímu

- rekvalifikácia - práca vhodná aj pre nováčika v obore
- obchodné a odborné vzdelávanie v ekonomickej a biznis oblasti - odborné konferencie
- bezplatné využívanie firemných kancelárii
- garantovaný príjem + motivačné odmeny
- možnosť využívania firemných benefitov - telefón, automobil, dovolenky
- progresívny a motivačný kariérny rast

Profesný životopis s kontaktnými údajmi posielajte na e-mail: [email protected]
Následne budú vybraní uchádzači pozvaní na výberové konanie. Výberové konania budú prebiehať v niekoľkých mestách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, Financie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- organizačné schopnosti

Novovzniknutá obchodná spoločnosť na Slovensku s dlhoročným know how so zameraním na sektor služieb privátneho bankovníctva (sektor riadenia a privátnej správy aktív) zákazníkov, ktorá rozbieha aktivity v regióne Žilina a okolie a otvára nové kancelárske priestory.
ID: 3109617  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1400