Výrobný pracovník

Ján Krčula RE - PLAST

Miesto práce
Zvončín 107, 91901 Zvončín 107, Trnavský kraj
Termín nástupu
07.09.2016
brutto 730EUR,netto 550EUR+stravné lístky.Po zaučení,dobrom ohodnotení práce a ochoty pracovať sa plat zvyšuje na brutto:1200EUR a netto:700EUR+stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečenie nepretržitého chodu strojov na výrobu fólie,
- Zaškolenie pracovníkov pri práci a obsluhe na strojoch a strojných zariadeniach,
- Vykonávanie pravidelnej údržby a kontroly strojov a strojných zariadení.
-Dodržiavanie stanovených postupov a noriem pri výrobe fólie
-Plnenie presných pokynov nadriadených

Spolupráca s nami Vám zaistí:
-výplatu vždy do 10.dňa v mesiaci na Vašom účte
-pracuje sa na 4 smeny
-zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
-možnosť kariérneho rastu
- dlhodobé stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
-nástupný plat pre začiatočníkov netto:550EUR + stravné lístky.Po zaučení,ohodnotení a dobre odpracovanej práci sa zvyšuje plat v netto: 700EUR+stravné lístky.
-možnosť odpracovať nadčasy za príplatky
-1 x ročne ochranné pracovné pomôcky zdarma obuv, montérky, trička
-príležitosť získať prácu aj bez predošlej praxe

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-chuť učiť sa a pracovať
-manuálna zručnosť pri práci
-ochota pracovať na smeny(denná/nočná/2dni voľno)
-aktívny prístup
-efektívnosť
-zodpovednosť

Spoločnosť RE-PLAST so sídlom vo Zvončíne (okres Trnava) sa zaoberá spracovaním PE fólií už od roku 1992. Našou primárnou aktivitou je zber a recyklácia odpadovej fólie a následne výroba PE fólií a vriec najmä z recyklovaného materiálu.

Snažíme sa neustále zlepšovať a napredovať a z dôvodu rozširovania výrobných kapacít je potrebné rozšíriť aj náš tím. Budeme radi ak nás v prípade seriózneho záujmu o dlhodobú prácu budete kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2715414  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: brutto 730EUR,netto 550EUR+stravné lístky.Po zaučení,dobrom ohodnotení práce a ochoty pracovať sa plat zvyšuje na brutto:1200EUR a netto:700EUR+stravné lístky