Betonár, zámočník

Ján Karovič

Miesto práce
Sereď - Šintava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- spolupracovať s vedúcim výroby,plniť príkazy, komunikovať so spolupracovníkmi,
- podieľať sa na výrobe betónových zmesí, prefabrikátov, výrobkov a poloproduktov
- plniť plán výroby
- dodržanie kvality výrobkov podľa platných noriem
- zodpovednosť a dodržiavanie BOZP, OPP a ŽP

- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečenie možného ubytovania

V prípade vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosím posielajte vaše ŽIVOTOPISY na uvedené kontaktné údaje.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania bude 30.4.2015.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti KAROVIČ, so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- STROJÁRSKA A STAVEBNÁ ZRUČNOSŤ
- SAMOSTATNOSŤ

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu) 10 prevádzok. Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.
www.karovic.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 920582  Dátum zverejnenia: 30.3.2015