Obchodný zástupca

Ján Greguš

Horná Ves 43, 96701 Kremnica, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 600,- EURO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mieste: Ponúkame pracovnú pozíciu obchodného zástupcu - hypotekárny špecialista.
Vďaka neustálemu rozširovaniu a dopytu po našich službách, ktorých náplňou je odborné poradenstvo v oblasti zabezpečenia bývania, servisovanie zmlúv pre existujúcu a novú klientelu. Práca prebieha v kancelárii.

V prípade vášho záujmu nám zašlite svoj životopis.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

príjemné pracovné prostredie
výborný kolektív
možnosť kariérneho rastu
2x týždenne možnosť homeoffice
vzdelávacie kurzy
firemné benefity
možnosť získania praxe

Nejde o oslovovanie klienta formou door-to-door alebo anketou.
Prísun kontaktov je zabezpečený aj vďaka našej spolupráci s www.hypo-portal.sk
Ak nemáte prax s prácou s klientom, budete zaradený do procesu kompletného odborného zaškolenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
zodpovednosť
ambicióznosť
vytrvalosť
samostatnosť
chuť neustále sa vzdelávať

OVB je nemecká obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovateľskou a informačnou činnosťou. Individuálne pripravujeme odborné poradenstvo pre našu klientelu, ktorou sú prevažne fyzické osoby, živnostníci a malé firmy.
Na Slovenskom trhu poskytujeme viac ako 40 ročné know how.
ID: 3114404  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600,- EURO