Dělnice - Dělník / Operátorka - Operátor pro zpracování dýhy

Jan Ficek Dřevovýroba

Místo práce
Chrudim, Slovenská republika, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Jsme jedna z nejstarších a nejmodernějších rodinných firem v Evropě, která zpracovává dýhu (dýha je tenký plát dřeva obvykle o tloušťce 0,5 až 1,5 mm), a to již od roku 1946. Vyrábíme sesazenky, intarzie a dýhové hrany. Hledáme spolupracovníky do 2. směnné výroby k moderním a bezpečným jednoúčelovým strojům. Při Vaší práci Vám bude procházet rukama dýha z evropských i exotických dřevin, kterou používají výrobci nábytku, dveří, ale také klavírů a tvůrci uměleckých objektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nejdůležitější, co očekáváme, je pracovitost a chuť naučit se novu práci. Protože je náš obor dosti ojedinělý, Vaše zaučení provedou naši mistři, předáci a nejlepší dělníci, a proto i Vaše vzdělání postačí základní.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vždy je výhoda, když máte zkušenost z výrobního podniku, máte vztah ke dřevu, nebo související učňovské vzdělání.

Co vám můžeme nabídnout

Jsme rodinná firma, a proto, máme-li takovou možnost, vyházíme našim spolupracovníkům individuálně vstříc. Umožňuje-li to strojní park a zakázky, nabízíme i flexibilní pracovní dobu nebo zkrácené úvazky. Hlavní zájem, jako všichni zaměstnavatelé, však máme na kvalitních spolupracovnících na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Výdělek, který u nás můžete dosáhnout je průměrně od 12 000 do 15 000 Kč hrubého za základní pracovní dobu 7,75 hodin denně. Pro všechny zaměstnance zajišťujeme kvalitní firemní stravování. Pro stabilní zaměstnance poskytujeme nízkoúročené firemní půjčky nebo příspěvek na kapitálové ŽP. Pakliže se rok alespoň trochu povede, vyplácíme výroční odměny.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2321059  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.