Vodič MKD

Jan de Rijk Logistics Slovakia s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Európska únia, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
  • Ponúkaný plat (brutto): 1400 - 1700 EUR/mesiac
    Bude spresnené na osobnom stretnutí alebo telefonicky
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Jazdí sa v štátoch EU, plachtové návesy + kontajnery, ťahače Volvo FH vybavené so satelitným komunikačným systémom,turnusy 4 týždňové + 1 týždeň voľna
Iné výhody
Úhrada cestovného, možnosť dochádzky letecky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - základy alebo Anglický jazyk - základy
Vodičský preukaz
C, E
Základné znalosti nemeckého alebo anglického jazyka, min. 2 ročná prax + pracovný posudok ,psychologicky test + zdravotná spôsobilosť sú podmienkou

Holandská dopravná spoločnosť a špedícia pôsobiaca v EU
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Doprava, logistika
Na zverejnenú ponuku môžete reagovať telefonicky na číslo 035 6 400 724 cez týždeň od 8:00 do 16:00.Životopis môžete posielať na dole uvedenú mailovú adresu.
Adresa spoločnosti
Jan De Rijk Logistics Slovakia s.r.o.
Čižmárska 2 Zobraziť na mape
940 01 Nové Zámky
ID: 361829   Dátum zverejnenia: 11.7.2013
Pozícia: Vodič
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Vodič MKD