Можливість для людей з України

Upratovačka v relax centre

JaMa SK s.r.o.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 23, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
530 EUR/mesiacstravné + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, samostatnú,  a zodpovednú  pani upratovačku.

Pracovná doba:  pracovné dni - 6:00 -12:00

Náplň práce:

- umývanie  podlahy v priestoroch relax centra,  dezinfekcia priestoru

- utieranie prachu

- pravidelná komplexná sanita  saunového sveta

- čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení​

-   možnosť pravidelného využívania služieb prevádzky bezplatne

​- zľavy na služby prevádzky aj pre rodinných príslušníkov
​- práca v príjemnom, udržiavanom prostredí relax centra
​- raz za rok poukaz na pobyt vo Vysokých Tatrách
​- práca v mladom, dynamickom kolektíve s priateľskou atmosférou​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

upratovanie - vítaná

- samostatnosť

- zodpovednosť

- dochvíľnosť

- precíznosť

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu stabilne od roku 2011, neustále sa rozvíja a napreduje. Našim cieľom na poskytnúť klientom tie najkvalitnejšie služby v oblastne rekreácie. Prevádzkujeme sieť relax centier a masérskych salónov s vysokokvalifikovaným personálom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789040  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 530 EUR/mesiac