Skladník

Jakub Tvarožek

Miesto práce
Linz, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
27.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • práca v sklade
  • príjem a výdaj tovaru, vychystávanie vozidiel
  • manipulácia s tovarom v sklade – ručná manipulácia + s nzv alebo vzv
  • uskladnenie a uloženie tovaru v sklade
  • udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
  • inventarizácia tovarových položiek na sklade
Požiadavky:
  • Nemecký jazyk úroveň - B2
  • skúsenosti s prácou v sklade výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • komunikatívnosť a flexibilita
  • platné oprávnenie na riadenie vysokozdvižného vozíka výhodou
  • vlastná doprava
Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Skladník:
  • Príprava tovaru na expedíciu a jeho balenie.
  • Kontrola kvality tovaru, ktorý prichádza a odchádza zo skladu.
  • Vyhľadávanie tovaru na základe objednávok od zákazníkov.
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Ranná kontrola príchodu tovaru a jeho uskladnenie v sklade.
  • Príprava tovaru na expedíciu a jeho vychystávanie pre odberateľov.
Pracovná doba typická pre pozíciu:
  • 8 hodín denne, 5 dní v týždni.
  • Pracovná doba sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej potreby firmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Základné vzdelanie v oblasti logistiky alebo skladové hospodárstvo
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť pri manipulácii so zvereným tovarom
  • Skúsenosti s používaním skladových vozíkov a iných dopravných prostriedkov
  • Zručnosť v práci s počítačom a skladovými systémami
  • Komunikatívna znalosť slovenského jazyka
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Sme firma ktorá sa zaoberá montážov fotovoltaických panelov a aj komponentov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Tvarožek
Tel.: +421948212159
E-mail: poslať životopis
ID: 4835370  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac