Voľné pozície

Leader aplikačných technikov v lakovni

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra

Popis práce

Máte príležitosť pracovať pre novú automobilovú spoločnosť v Nitrianskom regióne, kde zastrešujeme pozíciu Leadra aplikačných technikov v lakovni.
Hlavná náplň práce:
• Vedenie a rozvoj tímu PAE (paint application engineering)
• Úzka spolupráca s Projektovým oddelením lakovne a zabezpečenie všetkých procesných požiadaviek
• Zodpovednosť za vytvorenie nových programov a trajektórii robotov na lakovni (aplikácia tmelu (sealer), plniča (primer), farby (BC) a laku (CC))
• Zodpovednosť za realizáciu kontroly vozidiel po aplikácii jednotlivých zložiek lakovanej karosérie a prijímanie opatrení s cieľom udržania požadovanej kvality produktu.
• Koordinovanie prvostupňovej údržby zariadení.
• Komunikácia s technickým tímom JLR v UK
• Koordinovanie podpory činností plánovanej údržby na lakovacích aplikačných zariadeniach.
• Koordinovanie čistenia používaných lakovacích aplikačných zariadení v spolupráci s čistiacou firmou
• Monitorovanie a kontrola skladových zásob náhradných dielov lakovacích aplikačných zariadení v spolupráci s technikmi údržby
• Koordinácia meraní a analýz dát a reporting
• Koordinácia testovania liniek a riadenie procesných zmien

Požiadavky

• SŠ/VŠ Technické vzdelanie
• 3 ročné skúseností na vedúcej pozícií v rámci riadenia projektov robotizácie (lakovacie procesy výhodou)
• Skúseností s programovaním robotov
• Schopnosť riadiť tím technikov
• Schopnosť analyzovať potreby interných aj externých zákazníkov
• Mať schopnosť vizualizovať a vysvetliť aktuálny stav, problémy a riešenia problémov
• Dobrý prehľad v oblasti automatizovaných systémov
• Samostatnosť a flexibilita
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2

Benefity

Benefity:
• Práca pre úspešného a známeho medzinárodného výrobcu automobilov
• Skúsenosti a príležitosti pre kariérny rast a osobnostný rozvoj
• Mať príležitosť učiť sa procesy zo súčasných výrobných závodov v rámci pobytu v zahraničí (vo Veľkej Británii)
• Trinásty plat
• Bonus 0-15% zo základnej mzdy
• Príspevok na dopravu
• Penzijné príspevky
• Životné poistenie, úrazové a čiastočné invalidné poistenie a rizikové poistenie
• Stravné lístky
• Výhody zo sociálneho fondu
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3118055  Dátum zverejnenia: 18.10.2017