Voľné pozície

Technik spájania

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 31/05/2017
PLAT : 1275 € brutto + bonuses

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra.
Technik spájania bude zodpovedný za zachovanie a udržiavanie plynulého priebehu všetkých procesov spájania, ktoré budú implementované v karosárni.

Vašou náplňou práce bude:
* Udržiavať kontakt s tímom inžinierov z oddelenia pre spájanie, zabezpečovať vyrobiteľnosť daných spojov v určenej kvalite.
* Asistovať pri rozvoji a inováciách spájacích technológií.
* Analyzovanie výsledkov testovania spojov a následne zabezpečenie technických vstupov pre výrobu.
* Spolupracovať s projektovým tímom, s tímom nábehových inžinierov pri inštalácií všetkých technológií spájania.
* Vytvorenie plánu kontrol a zabezpečenie jeho dodržiavania s cieľom splnenia požiadaviek uvedených v dokumente MEDOC9 pre spájacie technológie.
* Podpora deštruktívneho skúšania a hodnotenie možných riešení pre vzniknuté problémy v procese výroby

Požiadavky

* Predchádzajúce skúsenosti s technológiami spájania ako napr.: nitovanie, odporové zváranie, flow drill system,lepenie a.i.
* Skúsenosť v automotive segmente
* Ochota pracovať na smeny
* Znalosť vlastností materiálov a ich správanie sa najmä pre hliník, oceľ, lepidlo.
* Komunikačné schopnosti, schopnosť demonštrovať výsledky a návrhy riešení problémov.
* Anglický jazyk výhodou
* Skúsenosť s vedením malého tímu ľudí výhodou

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusnýxh vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 2990641  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1275 € brutto + bonuses