Voľné pozície

Group Leader na oddelenie montáže

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Nitra
PLAT : 1 662 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus (0-10 % tarifnej mzdy) + doprava zadarmo alebo príspevok na dopravu (20€ brutto), atraktívne benefity a sociálny program, ubytovanie, strava za 1 EURo a príplatky za prácu nadčas a v noci nad rámec zákona, celkové odmeňovanie ihneď od 1828 EUR/mesiac

Popis práce

Prosím, venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe a rozprávate po anglicky, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:
* Dôkladná znalosť výrobného procesu na zverenom úseku a dohľad nad jeho bezporuchovým chodom
* Vedenie a podpora tímu k dosiahnutiu stanovených cieľov
* Zabezpečenie potrebných tréningov pre nových zamestnancov na oddelení montáže
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Zabezpečenie dodržiavania dohodnutých noriem, procesov a bezpečnosti pracoviska
* Rozvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilnú produkciu podľa štandardných prevádzkových postupov.
* Zabezpečte, aby tím bol primerane vyškolený, a aby sa riadil štandardným prevádzkovým režimom
* Disciplinárna zodpovednosť a zodpovednosť za riadenie účasti členov tímu
* Identifikovať potrebu odbornej prípravy členov tímu a poskytnutie školení
podľa potreby
* Definovať požiadavky organizácie na pracovisku a zabezpečiť dodržiavanie 5S štandardov

Požiadavky

* Skúsenosť s vedením tímu
* Schopnosť koordinovať a motivovať tím
* Skúsenosť na obdobnej pozícií v automotive prostredí
* Porozumenie systémom kvality
* Zameranie na detail a analytické schopnosti
* Schopnosť komunikovať naprieč rôznymi pozíciami
* Anglický jazyk - výhodou

Benefity

• Hneď od začiatku získate zmluvu na dobu neurčitú a stávate sa naším kmeňovým zamestnancom.

• V prípade záujmu, ak bývate nad 70 km od Nitry, môžete využiť ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR. Radi vám poskytneme viac informácií, ak budete mať o uvedené služby záujem.

• Výška príplatkov za nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon.

• Stravovanie len za 1 EUR v príjemnom prostredí jedální, kde sa môžete pohodlne občerstviť.

• Príspevok na regeneráciu a vzdelávanie do 150 €

• Odporučte nového kolegu a získajte bonus za odporučenie vo výške 250 EUR v hrubom. Čím viac úspešných kandidátov odporučíte tým viac môžete získať.

• Autobusová doprava, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.

• Po dvanástich odpracovaných mesiacoch Vám poskytneme 400 EUR brutto, aby ste si sami vybrali z našich Jaguar Land Rover benefitov. Vy sami najlepšie viete, ako chcete využiť svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.

• Jaguar Land Rover vám prispieva 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové poistenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete.

• Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme.. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou.

• Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.

• V Jaguar Land Rover myslíme aj na svoje okolie – staráme sa o ochranu životného prostredia a stovky našich dobrovoľníkov už podali pomocnú ruku Nitre aj okolitým komunitám.
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 2881783  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 662 EUR/mesiac