Voľné pozície

Product Coach do lakovne

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 01/01/2018
PLAT : 988 € brutto + bonuses

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe, školiteľ alebo coach, prosím prečítajte si našu ponuku.

Hlavná úloha Product coacha je podpora a pomoc pri implementovaní nových produktov a bezchybnom štarte výroby v novom závode.

Náplň práce:
* Školenie v UK v trvaní 6-9 týždňov
* Tréning a rozvoj operátorov vo výrobe
* Práca s tímleadrami, supervízormi a ostatnými oddeleniami, ktoré súvisia s novými procesmi a zavádzaním nových zariadení do výroby.
* Zabezpečiť štandardizáciu práce a implemetovať stabilné výrobné procesy, ktoré budú vykonávané v súlade so štandardami.
* Používanie metód štíhlej výroby a nástrojov na monitorovanie a riešenie problémov.
* Zabezpečiť plynulú implementáciu všetkých potrebných procesov do výroby
* Identifikovať riziká ergonómie práce a BOZP, vrátanie návrhu riešení.

Požiadavky

*Skúsenosť v automotive výrobe je podmienka
* Komunikatívna angličtina
* Excelentné komunikačné zručnosti, schopnosť komunikovať naprieč rôznymi oddeleniami.
*Silné organizačné schopnosti, proaktívny prístup a ochota učiť sa nové zručnosti
* Praktické skúsenosti s riešením problémov a implementáciou daných riešení
* Skúsenosť s vedením malého tímu výhodou
*Skúsenosť s metódami štíhlej výroby a súvisiacich metód.
*Zameranie na kvalitu a bezpečnosť
*Ochota cestovať

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusnýxh vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Bonus 0-15% základného platu
* Stravné lístky hradéné zamestnávateľom nad rámec zákona
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 2881443  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 988 € brutto + bonuses