Predajný servis - Predaj kovania

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Obec Sielnica (okres Zvolen), Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama komunikácia so zákazníkmi osobne alebo telefonicky, mailom, ponuka sortimentu, tvorba cenových ponúk, spracovanie objednávok, úzka spolupráca s obchodnými zástupcami, oddeleniami predaja a dopravy

Novo-budovaná pobočka v Sielnici (okres Zvolen ) hľadá Predajcu kovania.
Ponúkame stabilné zamestnanie, zodpovedajúce pracovné ohodnotenie, zaškolenie, samostatnú a zodpovednú prácu,možnosti vlastného rozvoja a zamestnanie v modernom prostredí v novo vybudovaných filiálkach medzinárodnej spoločnosti v predaji drevárskeho sortimentu s viac ako 60 ročnou tradíciou

Ak Vás táto pozícia zaujala, tešíme sa na zaslanie Vašeho životopisu na dole-uvedenú mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
JAF HOLZ SLOVAKIA, s.r.o.,
Sielnica 1100
962 31 Sliač
okres Banská Bystrica
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Drevárske, technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v oblasti predaja kovania výhodou,
SŠ vzdelanie drevárskeho zamerania veľkou výhodou, alebo prax drevárskeho zamerania veľkou výhodou, komunikatívnosť, samostatnosť, práca s PC, príjemné vystupovanie, schopnosť presadiť sa

JAF HOLZ na Slovensku je súčasťou skupiny JAF, ktorá je so svojimi 56 strategicky umiestnenými pobočkami jedným z najväčších veľkoobchodníkov s drevom a drevenými materiálmi. Za tradíciou spoločnosti stojí viac ako 70 rokov skúseností a odbornosti v oblasti dreva a drevospracujúceho priemyslu.

Veríme, že sme silný partner stojaci po boku drevospracujúceho priemyslu, stavebníctva a ďalších obchodníkov s materiálmi na báze dreva. V oblasti výroby nábytku potom disponujeme modernými výrobnými zariadeniami a množstvom digitálnych riešení.

V Slovenskej republike bezproblémovo zásobujeme firmy a priemysel prostredníctvom našej siete pobočiek. Nájdete nás v Špačinciach, Žiline, Ličartovciach a Sielnici. V 4 showroomoch môžu naši zákazníci získať komplexné rady od odborníkov, inšpirovať sa alebo zvoliť vhodný materiál pre bývanie alebo drevostavby.

V našej každodennej práci sú firemné hodnoty ako je rešpekt, príroda, kvalita, rast a radosť hlavnou témou všetkých našich rokovaní. Pretože práca s drevom vyžaduje rešpekt k potrebám prírody a k potrebám ľudí. Pretože neustále dodržiavanie týchto hodnôt môže zaručiť udržateľnú kvalitu. Spoločne s našimi zákazníkmi a dodávateľmi môžeme rásť a odovzdávať svoje skúsenosti a radosť z dreva - stavebného materiálu budúcnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3020957  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda na pracovnom pohovore