Vedúci výroby nábytkových dielcov v Nárezovom centre

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
JAF Holz Slovakia, s.r.o., Sliač-Sielnica
Termín nástupu
01.01.2020
800 - 850 EUR/mesiacvýška mzdy od 800 € brutto. Finálna výška mzdy sa môže upraviť na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s PC, spracovanie a zadávanie objednávok do výroby, tvorba cenových ponúk, komunikácia so zákazníkmi (osobne, mailom, telefonicky). Bližšie informácie o pracovnom mieste budú špecifikované na osobnom pohovore.

Stabilné zamestnanie v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom dreva a drevárskeho sortimentu s viac ako 60 ročnou tradíciou. Ponúkame:
  • zodpovedajúce pracovné ohodnotenie,
  • zaškolenie,
  • samostatnú a zodpovednú prácu,
  • možnosť vlastného rozvoja,
  • kurzy anglického jazyka,
  • stravné lístky v hodnote 4,80 €,
  • mesačné, polročné a ročné odmeny.
  • a mnohé iné benefity.

Ak Vás táto pozícia zaujala, tešíme sa na zaslanie Vášho životopisu na dole-uvedenú mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
JAF HOLZ SLOVAKIA, s.r.o.,
Helena Klátiková
Sielnica 1100
962 31 Sliač
E-mail: [email protected]
Tel.: +421 45 68 30 521
Mobil: +421 911 813 980

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Drevárske alebo technické vzdelanie výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie, prax, znalosti v oblasti drevárskeho sortimentu výhodou, samostatnosť, vodičský preukaz typu B, preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

JAF HOLZ na Slovensku je súčasťou skupiny JAF, ktorá je so svojimi 56 strategicky umiestnenými pobočkami jedným z najväčších veľkoobchodníkov s drevom a drevenými materiálmi. Za tradíciou spoločnosti stojí viac ako 70 rokov skúseností a odbornosti v oblasti dreva a drevospracujúceho priemyslu.

Veríme, že sme silný partner stojaci po boku drevospracujúceho priemyslu, stavebníctva a ďalších obchodníkov s materiálmi na báze dreva. V oblasti výroby nábytku potom disponujeme modernými výrobnými zariadeniami a množstvom digitálnych riešení.

V Slovenskej republike bezproblémovo zásobujeme firmy a priemysel prostredníctvom našej siete pobočiek. Nájdete nás v Špačinciach, Žiline, Ličartovciach a Sielnici. V 4 showroomoch môžu naši zákazníci získať komplexné rady od odborníkov, inšpirovať sa alebo zvoliť vhodný materiál pre bývanie alebo drevostavby.

V našej každodennej práci sú firemné hodnoty ako je rešpekt, príroda, kvalita, rast a radosť hlavnou témou všetkých našich rokovaní. Pretože práca s drevom vyžaduje rešpekt k potrebám prírody a k potrebám ľudí. Pretože neustále dodržiavanie týchto hodnôt môže zaručiť udržateľnú kvalitu. Spoločne s našimi zákazníkmi a dodávateľmi môžeme rásť a odovzdávať svoje skúsenosti a radosť z dreva - stavebného materiálu budúcnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2342485  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 850 EUR/mesiacvýška mzdy od 800 € brutto. Finálna výška mzdy sa môže upraviť na základe skúseností uchádzača