Pracovník nárezového centra

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hospodárska 448, Špačince, Trnava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohoda na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Formátovanie, olepovanie dielcov v nárezovom centre, kontrola vydaného opracovaného tovaru, práca na vysokozdvižnom vozíku.
Práca v sklade, výkladka dodaného tovaru, uskladnenie, kontrola dodaného tovaru, príprava a nákladka tovaru pre zákazníka, kontrola vydaného tovaru, práca na vysokozdvižnom vozíku

Ponúkame stabilné zamestnanie, zodpovedajúce pracovné ohodnotenie, zaškolenie, samostatnú a zodpovednú prácu,možnosti vlastného rozvoja a zamestnanie v modernom prostredí v novo vybudovaných filiálkach medzinárodnej spoločnosti v predaji drevárskeho sortimentu s viac ako 60 ročnou tradíciou

Ak Vás táto pozícia zaujala, tešíme sa na zaslanie Vašeho životopisu na dole-uvedenú mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
JAF HOLZ SLOVAKIA, s.r.o.,
Personálne oddelenie
Hospodárska 448
919 51 Špačince
okres Trnava
e-mail: zuzana.stancekova@jafholz.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Drevárske, technické vzdelanie výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie, prax, znalosti v oblasti drevárskeho sortimentu výhodou, samostatnosť, vodičský preukaz B, preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

Spoločnosť JAF HOLZ Slovakia s. r. o. v súčasnosti zamestnáva 170 pracovníkov v 4 pobočkách. Centrála firmy sídli v Špačinciach pri Trnave a dodávateľsky pokrýva oblasť západného, južného a časť stredného Slovenska. Prostredníctvom ďalšieho predajného skladu v Žiline, vo Vlkanovej a v Ličartovciach je firma vlastným rozvozom schopná pokryť prakticky celé územie SR. Zo širokého sortimentu veľkoplošných materiálov, reziva a dýh, ktoré JAF HOLZ ponúka a vďaka úzkej spolupráci s materskou firmou v oblasti produktov si vyberie každý výrobca a spotrebiteľ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

ID: 2342485   Dátum zverejnenia: 16.11.2016