Mechnical Engineer / Projektant inštalácií a technologických zariadení

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiacmzda od 1850 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za podporu konštrukčného návrhu v rámci našich projektov a budete podávať správu Senior konštruktérovi, ktorý vám poskytne podporu a usmerňovanie v práci. Niektoré úlohy budú vyžadovať samostatnosť pri práci, iné budú vyžadovať spoluprácu v multidisciplinárnom tíme odborníkov na dodanie konštrukčného riešenia. Budete zodpovedný za zabezpečenie, že naše návrhy spĺňajú požiadavky projektu a očakávania našich klientov.

Vaše povinnosti budú zahŕňať:
• Dodanie strojárskeho návrhu, napríklad:
Technické správy
Výpočty
Výkresy a rozvrh zariadení.

• Dodávanie v jednej alebo viacerých z nasledujúcich špecializácií:
Technológia procesných zariadení a potrubí
Manipulačné zariadenia (jadrové a nejadrové)
Diaľkové manipulátory v izolovaných boxoch
Transportné kontajnery
Zváranie/výroba (od návrhu)
Robotika

• Schopnosť spolupracovať s inými odbornými disciplínami, zainteresovanými stranami a širším projektovým tímom

• Použitie inžinierskych noriem a skúseností na úspešné doručenie potrebných technických výstupov, vrátane súvisiacich BIM a prvkov digitálneho doručovania.

• Proaktívne vytvárať možnosti pridanej hodnoty v rámci projektov, a ich ponúknutie klientom pre zvýšenie šance na získanie práce a spokojnosti s dokončenou a prebiehajúcou prácou

Čo na to budete potrebovať:
• Diplom v odbore strojárenského inžinierstva alebo ekvivalent
• Dobrá verbálna a písomná angličtina
• Preukázaná schopnosť poskytovať technickú prácu v oblasti konštrukčných návrhov
• Skúsenosti s príslušnými predpismi a normami (napr. BS 8888, BS EN 61082)
• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich nástrojov:
AutoDesk AutoCAD
Autodesk Inventor
AVEVA PDMS alebo E3D
Navisworks
Revit MEP
• Schopnosť identifikovať a použiť digitálne a dátové riešenia.

Ponúkame:
• Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy na plný úväzok,
• Schopnosť pracovať v kancelárii alebo hybridný model (office/homeoffice),
• Práca v skúsenom projektovom tíme, na medzinárodných/dlhodobých projektoch v spoločnosti prítomnej vo všetkých oblastiach infraštruktúry,
• Spolupráca s inžiniermi zo zahraničných kancelárií Jacobs,
• Možnosť zapojiť sa do iniciatív súvisiacich s inováciami a ich praktickým využitím pri automatizácii a optimalizácii dizajnu pomocou rôznych technológií, nástrojov a programovacích jazykov,
• Členstvo v sociálnych sieťach Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively a ďalšie) a účasť na iniciatívach súvisiacich s ich aktivitami,
• Balík benefitov

Chceme Vás upozorniť, že Vás bude kontaktovať náborový pracovník z Poľska v anglickom jazyku a preto telefónne číslo bude mať poľskú predvoľbu.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanické inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Knowledge of design tools (AutoCAD, AVEVA, Revit) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Dobre organizovaný riešiteľ problémov, dobrý tímový hráč.

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bartosz Lange
E-mail: poslať životopis
ID: 4783596  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac