Process Engineer / Projektant technologických procesov

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiacmzda od 1850 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovední za vedenie vývoja procesného návrhu pre naše projekty a budete podávať správu nadriadenému Senior projektantovi technologických procesov, ktorý vám poskytne podporu a usmernenie v tejto funkcii. Budete pracovať v multidisciplinárnom tíme odborníkov na dodanie návrhu procesu a budete zodpovední za tím procesných inžinierov v rámci projektov, ktoré budete viesť. To zahŕňa riadenie dodávky procesného návrhu a zodpovednosť za vykonávanie kľúčových procesných inžinierskych činností, hodnotenia procesnej bezpečnosti a preberanie vedúcej úlohy pri „Štúdii rizík a prevádzkyschopnosti“ (HAZOP) a kontrole návrhov. Budete zodpovední za zabezpečenie dodržiavania našich procesov kontroly kvality, aby naše procesné návrhy spĺňali požiadavky projektu a očakávania klienta a zabezpečili technickú integritu našich návrhov.

Vaše povinnosti budú zahŕňať:
• Dodanie produktov/služieb procesného inžinierstva
Technické správy
Výpočty
Výkresy a rozvrh zariadení.
• Schopnosť spolupracovať s inými odbornými disciplínami, zainteresovanými stranami a širším projektovým tímom
• Proaktívne vytvárať možnosti pridanej hodnoty v rámci projektov, a ich ponúknutie klientom pre zvýšenie šance na získanie práce a spokojnosti s dokončenou a prebiehajúcou prácou

Čo na to budete potrebovať:
• Diplom v odbore chemického inžinierstva alebo ekvivalent
• Dobrá verbálna a písomná angličtina
• Preukázaná schopnosť poskytovať technickú prácu v oblasti návrhu procesov
• Skúsenosti s príslušnými predpismi a normami
• Schopnosť identifikovať a použiť digitálne riešenia a riešenia založené na údajoch

• Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy na plný úväzok,
• Schopnosť pracovať v kancelárii alebo hybridný model (office/homeoffice),
• Práca v skúsenom projektovom tíme, na medzinárodných/dlhodobých projektoch v spoločnosti prítomnej vo všetkých oblastiach infraštruktúry,
• Spolupráca s inžiniermi zo zahraničných kancelárií Jacobs,
• Možnosť zapojiť sa do iniciatív súvisiacich s inováciami a ich praktickým využitím pri automatizácii a optimalizácii dizajnu pomocou rôznych technológií, nástrojov a programovacích jazykov,
• Členstvo v sociálnych sieťach Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively a ďalšie) a účasť na iniciatívach súvisiacich s ich aktivitami,
• Balík benefitov

Chceme Vás upozorniť, že Vás bude kontaktovať náborový pracovník z Poľska v anglickom jazyku a preto telefónne číslo bude mať poľskú predvoľbu.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Process engineering (chemistry)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Process Design experience. - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bartosz Lange
E-mail: poslať životopis
ID: 4783581  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac