Obchodný zástupca pre Žilinský kraj

JACOBS DOUWE EGBERTS SK s.r.o.

Žilinský kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelná návšteva VO a MO v pridelenom regióne
• Zabezpečenie stálej prítomnosti produktov na regáloch
• Samostatné plánovanie a dojednávanie lokálnych promo aktivít na regionálnej úrovni
• Plnenie predajného plánu a distribúcie predaja
• Exekúcia dohodnutých aktivít a maximalizácia vizibility produktov
• Riadenie predaja prostredníctvom veľkoobchodných a transferových objednávok
• Plnenie úloh zadávaných nadriadeným v stanovených termínoch
• Precenenie expiračného tovaru
• Pravidelné zasielanie reportov požadovaných svojim nadriadeným

• Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
• Dovolenka nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie
• Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
• Životné poistenie
• Auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
• Perspektívnu, zaujímavú a zodpovednú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Využitie doterajších skúsenosti a možnosť ďalšieho rozvoja
• Priateľský pracovný tím
• Možnosť nástupu ihneď
• Plat dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ s maturitou
• Minimálne 2 roky praxe v obchode (rýchloobrátkový tovar alebo medzinárodná spoločnosť výhodou)
• Predajné zručnosti
• Kontakty na regionálne centrály v pridelenej oblasti výhodou
• Skúsenosti s dojednávaním promo aktivít na regionálnej úrovni
• Komunikačné schopnosti
• Dobrá uživatelská znalosť MS Office
• Samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
• Vodičský preukaz sk. B, min. 2 roky praxe v riadení motorového vozidla

Už viac ako 265 rokov v JDE veríme, že je úžasné čo všetko sa môže stať nad šálkou kávy alebo čaju. Dnes JDE vytvára príležitosti pre kávu a čaj vo viac ako 100 rozvinutých a rozvíjajúcich sa trhoch, prostredníctvom portfólia viac ako 50 značiek, ktoré spoločne pokrývajú celú kategóriu. Medzi naše najznámejšie značky patrí L´OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, Old Town, Super, Pickwick alebo Moccona.

JDE je súčasťou JDE Peet´s, najväčšej svetovej spoločnosti zaoberajúcej sa kávou a čajom so sídlom v Holandsku.

Poháňa nás vízia, že každý si zaslúži kávu alebo čaj, ktorý miluje. Je to vyjadrenie osobnej chuti a potešenia. Káva je súčasťou života milióna ľudí po celom svete a je s nami pri veľkých aj malých okamihoch života.
V JDE sú naše firemné hodnoty centrom všetkého, čo robíme. Ceníme si JEDNODUCHOSŤ, PODNIKAVOSŤ, ZODPOVEDNOSŤ, DISCIPLÍNU A SOLIDARITU.

AKÉ TO JE U NÁS?
Na Slovensku vznikla spoločnosť JACOBS DOUWE EGBERTS SK s.r.o. v júli 2015 spojením 2 významných značiek Jacobs a Douwe Egberts a zamestnáva cca 18 zamestnancov.

Veríme, že každý si zaslúži kávu, ktorú miluje. Láska ku káve a čaju je veľkou súčasťou nášho každodenného života. Sme ambiciózny a kreatívny tím ľudí! Pridaj sa k nám.
Viac informácií o káve a našich produktoch, nájdeš na
www.jacobsdouweegberts.com a www.kavajacobs.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Zamba
E-mail: poslať životopis
ID: 3110314  Dátum zverejnenia: 22.6.2017