Skladník

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výška ponúkaného platu je závislá od znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a výdaj tovaru, nakládka, vykládka tovaru, príprava tovaru pre zákazníka, označenie tovaru, manipulácia s tovarom, kontrola tovaru, inventúry tovaru, vybavovanie objednávok, bežná administratíva skladu, expedícia a balenie tovaru, agenda prepravy, udržiavanie skladových priestorov a okolia, pomocné administratívne práce

práca v perspektívnej firme s mladým kolektívom a zaujímavou technikou

podrobný (nie len profesný, najlepšie aj s foto) životopis doručte E-mailom, faxom, poštou prípadne osobne, vybraných uchádzačov oslovíme a pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť princípov práce v sklade výhodou, pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1914800  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška ponúkaného platu je závislá od znalostí a skúseností