Baví ťa svet čísiel a účtovníctva? Chceš pracovať s angličtinou? Si precízny a zodpovedný? Máš rád systém a poriadok? Ak áno, hľadáme práve teba!

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
august 2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Junior účtovník bude po získaní potrebných zručností vykonávať najmä tieto činnosti:
- zaúčtovanie interných účtovných dokladov na základe prijatých zmlúv v anglickom jazyku a zaúčtovanie ostatných interných dokladov v anglickom jazyku, zaúčtovanie bankových výpisov v AJ, zaúčtovanie prijatých a vystavených faktúr a ich kontrola v AJ
- vedenie evidencie finančného a investičného majetku a zaistenie všetkých operácií s tým súvisiacich v AJ
- spracovanie ročnej a priebežnej uzávierky pridelených spoločností v súlade s IFRS v AJ
- spolupráca a príprava podkladov pri audite spoločností
- príprava podkladov pre daňového poradcu v súvislosti so spracovaním priznania k DPH, daní z príjmov a iných daní

Príjemné pracovné prostredie, adekvátne finančné ohodnotenie, ako aj balík zamestnaneckých výhod po skúšobnej dobe.

Uvedené pozície ponúkame na pracovný pomer na plný pracovný úväzok a na pracovný pomer na skrátený pracovný úväzok, prípadne na Dohodu o brigádnickej práci študentov.
Telefonicky kontaktovať budme iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- v prípade stredoškolského vzdelania, skúsenosť na pozícii účtovníka min. 2 roky, v prípade VŠ vzdelania uvítame i absolventov, ktorí majú záujem perspektívne sa venovať účtovníctvu,
- odbor vzdelania: účtovníctvo, ekonómia
- odborné znalosti: komplexná znalosť účtovníctva, uzávierky, prehľad o daňových zákonoch, znalosť medzinárodných štandardov IAS/IFRS
- samostatnosť
- flexibilita a efektivita
- proaktívny prístup k práci
- orientácia na detail

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 2713193  Dátum zverejnenia: 5.9.2016