Si absolventka? Máš úsmev na tvári, príjemné vystupovanie a baví ťa práca s ľuďmi v administratíve? Môžeš nastúpiť ihneď? Potom hľadáme práve teba!

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná vykonáva najmä tieto činnosti:

- komplexné administratívne, organizačné a technické zabezpečenie chodu recepcie
- prijímanie návštev
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej dokumentácie
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty
- organizácia stretnutí
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- príprava občerstvenia
- pridelená odborná administratívna agenda
- plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície

Pracovná doba: pondelok - piatok, 8 hodín denne

Zaujímavá štartovacia pozícia, vhodná pre komunikatívny typ človeka s organizačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním. Ponúkame prácu v modernom pracovnom prostredí, možnosť odborného rastu, perspektívu a stabilitu, ako aj balík zamestnaneckých výhod po skúšobnej dobe.

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraných kandidátov budeme pozývať na osobné stretnutie telefonicky v najbližších pracovných dňoch.
Kandidátom, s ktorými sa osobne nestretneme ďakujem za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.
Príjemný deň želá personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nášho nového kolegu/kolegyne budeme očakávať:

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- organizačné a komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie a znalosť spoločenského protokolu
- úsmev na tvári:-)
- bežné počítačové znalosti
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť,

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 2466633  Dátum zverejnenia: 21.7.2016