Business analytik junior

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich odborných skúsenosti kandidáta. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť bankovníctva? Máte vzťah k IS/IT? Chcete sa zorientovať bankových procesoch a systémoch?
Ak áno, hľadáme práve Vás, budúceho úspešného business analytika, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- analýza potrieb a podnetov obchodu na úpravu procesov a systémov banky,
- zber obchodných požiadaviek od interných zadávateľov, ich analýza a spracovanie do procesov,
- participácia na pridelených projektoch s cieľom implementovať biznis požiadavky
- návrh úpravy a modifikácie interných procesov s ohľadom na IT riešenia,
- príprava resp. pripomienkovanie biznis zadaní, funkčných špecifikácií
- predkladanie špecifikovaných business požiadaviek vedeniu na schválenie,
následne prenos týchto požiadaviek na reálne spracovanie a úpravy systémov - úzka spolupráca s dodávateľmi IS/IT (internými aj externými) s projektovými manažérmi a ostatnými oddeleniami naprieč bankou podľa potreby,
- podpora a zabezpečenie užívateľských testov a nasadenie riešení do produkcie,
- prezentácia a reporting výsledkov pridelených projektov vedeniu banky.

Business analytik je akýmsi "spojítkom" medzi obchodom a ostatnými oddeleniami banky, analyzuje požiadavky obchodu na zmeny, úpravy, vylepšenia, inovácie, sám predkladá návrhy na zefektívnenie procesov a participuje na procese implementácie týchto požiadaviek až do produkcie.

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvom zaujímavých benefitov:
- týždeň dovolenky navyše
- 5 dní platených sick days
- 5 dní platených whatever days
- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
- odborné vzdelávanie
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- eur ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy naďalej archivované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie (ideálne odbor bankovníctvo) alebo IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Jira - Základy
Business Process Model and Notation - BPMN - Základy

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta/ kandidátky budeme očakávať:

Ochota učiť sa, záujem o bankové prostredie

záujem o IS/IT systémy,
-orientácia v oblasti bankovníctva a v bankových procesoch a systémoch výhodou
-skúsenosti s projektovým riadením resp.s ITIL výhodou
- komunikačné a prezentačné schopnosti,
- vysoká miera samostatnosti, systematickosť a analytické schopnosti,
- vysoké zameranie na cieľ

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4748831  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac