Bankár pre segment Komfort/Žilina a Žilinský kraj

J & T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bankár pre segment Komfort vykonáva najmä tieto pracovné činnosti:

- poskytuje komplexnú starostlivosť pridelenému portfóliu klientov zo segmentu Komfort
- zabezpečuje identifikáciu klienta a nadviazanie zmluvného vzťahu s klientom
- obsluhuje klienta na požadovanej odbornej úrovni a vykonáva evidenčné činnosti v zmysle pracovných postupov a interných predpisov
- pripravuje zmluvnú dokumentáciu pre klientov
- vykonáva akvizičnú činnosť v rámci zvereného portfólia klientov pre segment Komfort a v plnom rozsahu zodpovedá za zverené portfólio klientov
- vykonáva evidenciu klientov a obchodných vzťahov s klientmi v bankových systémoch
- vykonáva reporting obchodných aktivít v zmysle požiadaviek odboru
- reprezentuje J&T Banku a jej produkty

Spoločnosť J&T Banka ponúka svojím zamestnancom perspektívnu a stabilnú pracovnú pozíciu, odborný aj kariérny rast, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a balík exkluzívnych zamestnaneckých výhod a benefitov, vrátane členstva v klube Magnus.

Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor pozývať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Ďakujeme a želáme príjemný deň - personálny odbor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, ideálne bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu budeme očakávať:

• Skúsenosti z bankového segmentu na pozícii teller, poradca klienta, osobný bankár alebo klientsky pracovník minimálne 3 roky
• Prehľad v bankových produktoch, najmä investičných a všeobecný ekonomický prehľad
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Proaktívnu a proklientsku orientáciu
• Dynamickú osobnosť s výbornými organizačnými schopnosťami
• Zmysel pre obchod
• Aktívny vodič

Pracovná pozícia je veľmi úzko spojená s každodenným jazdením služobným motorovým vozidlom v rámci mesta Žilina, ale aj v rámci celého Žilinského kraja a v prípade potreby aj v rámci iných susediacich krajov (Trenčiansky a Banskobystrický).
Stretnutia s klientmi prebiehajú v externom prostredí.

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako, ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Spoločne s J&T Bankou Praha, ruskou J&T Bank Zao, J&T Bank & Trust Corporation so sídlom na Barbadose a Poštovou bankou sme súčasťou bankového a finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Nosková
Tel.: 02/59 41 81 11
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820045   Dátum zverejnenia: 21.11.2016