Bankár business call centra. Máte príjemný hlasový prejav a obchodnícke schopnosti? Baví vás investičné bankovníctvo? Potom hľadáme možno práve vás.

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohoda
od: 1.000.- € brutto/mesačne (základná mzda + osobné ohodnotenie zamestnanca priznané odo dňa nástupu do PP). Konečná výška mzdy bude závisieť od schopností vybraného kandidáta. K tejto pozícii patria aj provízie- obchodné bonusy za plnenie obchodného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bankár business call centra (nie je potrebné vykonávať akvizičnú činnosť) bude zodpovedný najmä za tieto činnosti:

• bankár pre segment Komfort obsluhuje výlučne telefonicky pridelené portfólio klientov (nie je potrebné vykonávať vlastné akvizície)
• aktívne poskytuje informácie o bankových produktoch za pridelený segment Komfort na požadovanej odbornej a komunikačnej úrovni
• plní v požadovanom rozsahu stanovené obchodné plány, ktoré sú nastavené reálne
• zodpovedá za zverené portfólio klientov v zmysle prideleného segmentu klientov,
• pravidelne sa preškoľuje na nové alebo inovované bankové produkty a služby
• vykonáva reporting obchodných aktivít v zmysle požiadaviek priameho nadriadeného,
• reprezentuje J&T Banku a jej produkty

Pracuje sa pondelok - piatok, 7.45 hod. denne.

Spoločnosť J&T Banka ponúka svojím zamestnancom perspektívnu a stabilnú pracovnú pozíciu, odborný aj kariérny rast, možnosť sebarealizácie.

Benefity:
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- platené sick days
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus a príspevok zamestnávateľa na rekreáciu, šport a pod.
- bezplatná výučba cudzích jazykov priamo na pracovisku
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce
- nadštandardné pracovné prostredie na brehu Dunaja v River Parku
- zvýhodnené bankové produkty
- zamestnanecká knižnica
- voľnočasové aktivity pre zamestnancov

Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor pozývať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované. Ďakujeme a želáme príjemný deň. Personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, ideálne bankovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu budeme očakávať:

• Skúsenosti z bankového segmentu na pozícii teller, poradca klienta, osobný bankár alebo klientsky pracovník, a to minimálne 2 roky
• Prehľad v bankových produktoch, najmä investičných a všeobecný ekonomický prehľad
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Proaktívnu a proklientsku orientáciu
• Dynamickú osobnosť
• Zmysel pre obchod

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2820045  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od: 1.000.- € brutto/mesačne (základná mzda + osobné ohodnotenie zamestnanca priznané odo dňa nástupu do PP). Konečná výška mzdy bude závisieť od schopností vybraného kandidáta. K tejto pozícii patria aj provízie- obchodné bonusy za plnenie obchodného plánu.