Účtovník/čka - J&T Banka

J & T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii s termínom nástupu najneskôr 1.11.2016 bude:

• vedenie účtovníctva spoločnosti J&T Banka, a.s. pobočka zahraničnej banky, v rámci čiastočnej pridelenej agendy
• Práca v teame 4 ľudí ( 3 +1 vedúci oddelenia)
• Vedenie čiastočného účtovníctva ( prevažne interné doklady, faktúry, služobné zamestnanecké karty, cestovné príkazy, pokladničné doklady, úhrady faktúr, iné....)
• Zaistenie formálnej kontroly účtovných dokladov a súvisiacich prepojení
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami banky pri spracovaní dokladov do účtovníctva
• Administratívne spracovávanie podkladov do účtovníctva pred zaúčtovaním
• Kontrola splatnosti faktúr
• Spolupráca pri ročnej účtovnej závierke
• Spolupráca pri fyzickej inventúre majetku
• Spolupráca pri príprave podkladov pre audit
• Spolupráca pri zostavovaní konsolidačného balíka spoločnosti ( spracovanie výstupových dát z účtovníctva v xls)
• Odsúhlasovanie vzájomných konsolidačných väzieb v rámci skupiny.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú - počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky (predpoklad 3 roky) s perspektívou následného predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Ponúkame samostatnú pracovnú pozíciu v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, odborný rast, príjemné pracovné prostredie, množstvo benefitov, a to vrátane členstva v exkluzívnom klube Magnus.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu, a to do termínu 5.10.2016. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne VŠ: účtovníctvo/audítorstvo alebo obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

samostatný účtovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- ukončené VŠ vzdelanie ideálne so zameraním na účtovníctvo/audítorstvo (aj absolvent)
- v prípade ukončeného SŠ vzdelania (obchodná akadémia) je potrebná viacročná prax na pozícii samostatného účtovníka
- skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v segmente bankovníctvo bude veľkou výhodou
- znalosť anglického jazyka bude výhodou (nie je podmienka)
- pozitívny a samostatný prístup k práci
- orientácia na detail a logické myslenie
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- znalosť práce s Microsoft Outlook, Excel a Word
- precíznosť a spoľahlivosť

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako, ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Spoločne s J&T Bankou Praha, ruskou J&T Bank Zao, J&T Bank & Trust Corporation so sídlom na Barbadose a Poštovou bankou sme súčasťou bankového a finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Nosková
Tel.: 02/59 41 81 11
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731955   Dátum zverejnenia: 21.9.2016